Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább ráncosodj.
mikor mész A buliba?
a borsok nem rancosodnak max. megsargulnak
igen,sokminden-pl megráncosodsz....
akkor mar nagyon oreg leszek. HA egyaltalan megerem
addig meg olyan sokminden tortenhet
majd ha 2x enyi leszel.
koszonom, de tul jol tartom magam, rancok max a szoknyamon vannak
hehe... nem nős
na majd meglátjuk azt a nyári puszit...
Bódogat vénlány! Mostmár kezdhetsz ráncosodni...
Koszi
OOooóóó OOOooooóóóóó OOoooóóóóóóó!

BOLDOG SZÜLINAPOT!
nagyon szepen koszonom
nos?
majd nyaron adok egy igazit
csatlakozom a szülinapi jókívánságokhoz... Isten éltessen
(hátha lehet puszit szerezni )
neeeeem, harmassal fogok kezdodni,de jol tartom magam, ugyhogy siman letagadom
azert persze nagyon szepen koszonom
20, elirtad. Nem? ISTEN ELTESSEN!
az a helyzet,hogy valoszinuleg erosen pezsgotol befolyasolt allapotban leszek. holnap lesz a harmincadik szulinapom es hiaba jo dolog a Rajatszas, asszem nem leszek itthon hajnali 2kor
hogy delelott viszonylag epkezlab allapotban leszek, azt is csak remelem
A Chargers nekem alap tanulmány. Idénre nagyjából a teljes defense a nyakamba szakadt. Az NFL egyik, ha nem A legjobb védekező csapatrésze... példaértékű minden szempontból. Ott van pl Landry... egy állat. A youtube-on több tucat videó van róla pedig rookie... Hahhooóó! Rájátszás van, mi az, hogy nem leszel képben?!? Ilyenkor nincs kifogás!
oooo, ennyire nem gondoltam komolyan a dolgot, csak a sandiego meccset kellett volna alaposan kiertekelnunk
szombat ejjel nem leszek teljesen kepben, de kenytelen leszek vasarnap delelott iosszeszedni magam es megnezni a meccset
Szia!

Dolgoztam, mint állat, szerteszana... bejártam tolnátbaranyátmegolasztmegnémetetmeghollandot... Aztán meg elkezdtük a felkészülést az idei szezonra egy kellemes edzőtáborral... fáj mindenem.

De mostanmánn itten vagyok, kérdezz bátran! Ha arra vagy kíváncsi, hogy a Kerney gyereket istenítem-e mint defense játékos, hát igen!

knapet
Hali!
te merre jartal? szerettem volna beszelni veled a rajatszasrol, erre eltuntel, mint csacsi a kodben
mi a helyzet?
Hölgyek ( és szokásosan itt lebzselő hapik )!

Mindenkinek így utólag is boldog új esztendőt! Sikerekben és derűs kilóméterekben gazdagot!

Üdv
knapet
Nem buták! Bulák!
Natibutáááááák
Hello Lanyok
Ne gyere,még nincs meg!