Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Silence! I"ll kill youuuuu...
szavalnál egy verset?
...te meg végképp...
...te is hagggggyááááá...
térdelés most kimarad, azt majd otthon rendezzük, hogy tudd, hol a helyed...
A viccel meg haggggyááááá mááááá"
natessek!
most ugy eltunt, hogy viccet se mond
Ja, valami sírosröhögösgörcsösset
Tényleg.......
Te nem az a Zseby vagy, aki a viccek topikba szokott írni?
MONDJ EGY VICCET!

Bocsi Drága!
Üdv csajok!
de terdre borulva nem kell konnyeznem, ugye?
nem mondanal valami viccet?
Hiányoztál! .. . .... .. . jaaaaa, hogy ezt nem nekem mondtad?!?! bocsiii...
mondd ki, hogy hiányzom
Mindenki dógozik ezerrel... én meg csak akkor tudok benézni amikor éppen a kezem ügyébe kerül a laptop és van 20 percem...
Jó napot hölgyeim!
en meg nem is tudom, mi volt ... aludtam vegig
mizu? nagy ma a csond
El se merem képzelni...
Nincs ebben semmi elkeserítő, ma reggel is a fiam csoporttársai csókolommal köszöntek... Egyébként visszaigazoltalak... Köszönöm a megtisztelő bizalmat!
neztem a csapatot, de haaaaaat... ott egeszen fiatalok is vannak elkeserito, hogy "91-ben is szulettek emberek
Úgy szeretnek ahogy vagyok... Az iwiw-en láttad a szereléses képet? A legviccesebb amikor az edző sisakom van az egyiken, a meccs sisak a másikon és úgy mászkálnak a lakásban... Azóta már rendeltem neki amiból gyerek méretű cuccot, 4,5 éves, 6 éveseknek már gyártanak mindent... A csapatunknál is vannak "minik" igaz ők már 8-10 év közöttiek. Viszont a leg lelkesebbek...
hehe gondolom a csalad ertekeli a maniadat!
a gyereken viszont jol all a szerelesed csak meg kell neki egy kis ido, amig beleno teljesen
Tschókolom!

Ma reggel én is alig bírtam rávenni magam, hogy kimásszak az ágyból... Aztán besütött a nap és egyből kinyílt a szemem. Egy baj van csak, hogy ma nem tudok motorra ülni mert öltönyös napom van... nade lesz még holnap is! Szerintem már este odakészítem a bukót az ágyam mellé...
aludnek en, de mar igy is azt kerdeztek a kollegak reggel, h 14 oranal tobbet aludtam-e
pedig nemis, csak oooooolyan joooo volt a meleg paplan alatt
akkor meg nem halad a munka és az előbb-utóbb meglátszik
És? Szardmárle! Énis aztteszem! Itt alszok bent az irodában, kényelmes az asztal Najónem
aludnék, de akkor mit szól a főnököm?