Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

H nő vagy! Te szőőőőőőőőke!
Köszönöm!
Én is nagyon szeretlek
melyik resze?
en ennyire nem kovetem azert, de az biztos, hogy vagy nagyon megy, vagy jobb lenne inkabb az oltozobe kuldeni. eeeeeeees minnya kezdodik a meccs
Ez most komoly?
A manning-művek legnagyobb baja a rapszódikus teljesítmény... vagy egyedül nyernek meccset, vagy szart sem érnek... és ráadásul a kisebbiknél még csak köztes állapot sem nagyon van...
No várj ! Tovább lapozok.

Mi van a fülemmel?
Megjött. Tovább is küldtem a kollégámnak. Fog keresni. Nincs mit.
jaja, de az csak a baratnoje. gondolom amig nem jon az ujabb
ezzel egyutt szerintem tenyleg nagyon jol jatszik es nekem emberileg is szimpatikusabb, mint barmelyik Manning-fiu
ment a mail. Kösz előre is.
oregapad fule...! a motoros kepek a lenyeg!
Nézlek-nézlek de borsót nem látok,,,,,

Csak 1 hátsópanorámás csajt (Nem kell hangoztatni )
nem tudom női szemmel nézni... mondjuk ha jól tudom valami szupermodell a felesége... azért ez az összefoglaló szép volt a Colts-Patriots meccsről... Manning 4 eladott labda... vagy 5 nem is emlékszem...
Köszi.
probalom erzekeltetni, hogy NÖ vagyok
neha mndjuk a doboteljesitmenye se rossz
Én fogom látni a mailt, az én gépemre érkezik. Címezheted nekem nyugodtan. Knausz Péter
Mustárfa? Az meg mi?
én mondjuk a Patriots-ot szeretem, de a Brady nekem nem szimpi... túl jó és kiegyensúlyozott...
Pejvejz? Musaraf?
Szííya mackó!

Tudom,,,szoktam kukucskálni,,,és még pejvejz se vagyok
Péter, kire hivatkozzak a mailben?
Tom Brady az isten
ha visszaolvasol látod, milyen érdekes ez az topik
Ez egy érdekes eset volt. Így leírva teljesen egyértelműnek tűnik. Nem volt az. Ráadásul hajnal fél 3-kor hívott, hogy gáz van. Nem küldtem el. Bár volt már olyan is akitől azonnal megváltunk. Ha elküldöm akkor a kárnak még egy részét sem tudom vele megtéríttetni... ez az A6 kb 1.2-1.3 millió lesz az önrésze...
hétvégén van időm és hétköznap 4 után. Valami olyan kéne ami ehhez illeszkedik.