Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehehee
es megtalaltatok a repedest az aszfaltban, ahol eldoltem?
EZ A BORSÓFELBORÍTÓ TIHANYI KANYAR!
hol jartal, baranykam?
Hopp a kép lemaradt
Nem pihentem,elmentem egyet sétálni és egy ilyen nemes helyre lettem figyelmes,ami egy momentum volt az életedben,Kicsi Borso!
Sziasztok!
Jójét....össze ne f...tok magatokat!
Én sem!

Jóéjt mindenkinek !
nem értettük félre....legalábbis én nem.
Egy kis havaseső nem tart vissza semmitől...

Amúgy ezt a kedvesség dolgot nem úgy értettem... viccnek szántam. Csak miután már rányomtam jöttem rá, hogy félreérthető...
Nem emlékszel? Te szemét...
Mit tudsz most? Mami elmondta mekkora?

Kismajom!
Ha akkor tudom, amit most, akko ingyé lett volna... .......................vagy 80-ért?
Ne dumájjá, azé jöttél le, mert jó volt az ár, különben le se sz...
ja? meg otthagytam 40 ropit.....lehet ezért?

Ancsinak nagy szive van! Beleférnek sokan...
esni fog a hó,meg a hóseső!

mikor nem volt kereskedő,akkor is ilyen volt....nem is ismert,és meghívott a szülinapi bulijára,pedig csak 1 bontott lámpáért mentem a mocimhoz.
Úgy legyen! De ha motorral jössz, akkor csak óvatosan!
Hali!
A jó kereskedő a vevőt persze, hogy nagy szeretettel fogadja. Folyamatosan lesem az időjárásjelentést, halál komolyan gondolkozom, hogy motorral megyek le...
Toppanj csak! Ancsi nagyon vendégszerető!
Stét!
Akkó valamikó reggelfele betoppanok. Ha csak valami közbe nem jön, 6-7 között startolunk Vecsésről. 9-10 között ott vagyok.

kécsók
knapet
köszi,kimerítő válasz volt!
Szja!
Sport2 tv, ma este 22:15, élőben az USA-ból, NFL, New England Patriots v. Pittsburgh Steelers... A Patriots jelen pillanatban az egyetlen 100 %-os csapat, ráadásul az 1976-ban felállított Miami Dolphins "örök" rekord megdöntésének kapujában áll. A múlt héten egy hajszálon függött, a Ravens majdnem legyőzte őket. A Steelers defense idén k...va jó. Mondhatni olyanok mint egy betofal. De az NFL-ben bármi megtörténhet... Én Patriots szurkoló vagyok, de ma ki fognak kapni... :-)))

Üdv
knapet
mikor és kik ha szabad tudnom?
Szja!
Megint lesz meccs, de még milyen! Történelmi csata, most fogja elveszíteni a Patriots a veretlenségét... ;-))))))))))
Szííya cimbora,,,,megint csatangolunk mi 2 en?