Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sport1 MOST!
thebear mint motorozó csaj? Hmmmmmm

Nem tévedtél el kicsit drágaság?
istenkem.... tuti nem dicserted meg
ilyenkor, ha o maga is egyben marad, akkor azert tovabb dolgozhat nalad? v megvalnak az ilyen sofortol?
Köszi
Van most is nálunk srác aki nem főállású. Nem tudom pontosan mire gondolsz, de "éjszakaisofőrösdi" nincs nálam. Egyelőre. Éjszakai sofőrszolgálatból van egy rakat pesten...

De küldj egy mailt az info@tatokna.hu címemre, elérhetőséggel és a kollégám aki a létszámokkal és a napi munkaszervezéssel foglalkozik, felveszi veled a kapcsolatot.
Nem én fuvarozom őket, de amikor történik egy káresemény akkor jó ha ott vagyok amint lehet. Jegyzőkönyv, autómentő, mentő meg ilyenek... Ők az autókat meg néha az ügyfeleketazautóikkalegyütt viszik... Nem egész két hete az egyik ügyes egy 7000 km-es új A6-os tört totálkárra... mint mondtam zajlik az élet...
Knapet,
ezt nem lehet mellékállásban csinálni? Pont ilyesmit keresek. Hivatásosom van
akkor TE fuvarozod OKET?
az nem tul kifizetodo
Hoppááá! Kinek van kapcsolata Zalaegerszeggel? Onnan valósi vagyok...
Mozgalmas hetem volt. Amúgy is mentem volna, még a tél előtt le akartam tudni az első pár ezer km-t az új talicskába. Sofőrcégem van és pont olyan időszak van, hogy a sofőrök törik összevissza az autókat meg magukat. Dolgoznak budaörsön, esztergomban, gödöllőn, rendezvényeken. Volt olyan nap amikor 400 km-t mentem...
natessek
meg jo, h gyerekkepu vagyok es letagadhatok siman par evet
mizu Egerszegen? hogy all az occ-sarok?
ugy kell neked! en lementem ma eletem masodik step-aerobikjara es hat... az elso evekkel ezelott nagy kudarc volt, de gondoltam mi bajom lehet. oke, h nem a ritmuserzekemrol vagyok hires, DE KIJOTTEM. botranyos volt. a lanyzo kozben "bevallotta", sosem tartott meg orat kezdoknek. a ringlispil az kutyagumi volt ehhez a nohoz kepest. inkabb felmentem a konditerembe volt kollegam az egyik edzo es szerintem most mindent visszakaptam, amit az elmult ket evben esetleg artottam neki ettol fuggeltenul nagyon jo volt, uh megyek megint.
te minek es hova mentel annyit sokat?
Múltkor az egyik fórumban egy lány felrakott fürdőruhás képet... na szerinted hányan találták be?
Te kis csúnya......
Fitnesz meg update meg minden? A múlt héten minden nap mentem legalább 150 km-t, sietve. 2 napig izomlázam volt a nyakamban, hátamban, vállamban... ez a legjobb edzés!
Zsebyre buknak
Nem rossz érzés az, másnak lenni...
Tiszta és jóillatú?!? Na most kiderül milyen idiótákat fogsz most bevonzani ezzel a csalival...
Zseby, nekem hatarozottan "rossz" erzesem kezd lenni, a "fiukat" illetoen
lehet, h rossz hatassal van rajuk a topic neve?
aaaaaa, kozel a harmadik x-hez kicsit ossze kell szednem magam
de egyben hazaertem, tiszta es joillatu vagyok, uh minnya mehetek meccset nezni
Sziasztok lányok!
najó akkor vmelyik plaza-ba megyünk
1. zeller pfujjj...
2. nagybanin max barkas-al lehet bevetődni és csak akkor ha bótos vagy... én meg nem vagyok...

úgy hallottam nagyon zsenge a zeller a nagybanin
ha nekem vásárolunk, engem sem zavar