Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két ügyvéd beszélget.
- Hogy vagy? - hazudja az egyik...
Ésatiéd?
...meg a testhőmérséklete is 36 fok felett van, mi?
Háááát.... Luk-luk....
olyan izé vagy, mondjá mán egyet
Bocs, hogy közbekérdezek, de mi lesz szombaton? Nálunk Hagyományos Mikulás Motoros felvonulás...
Nem a témába vág, de JÖHETSZ SZOMBATON
Pedig megy.......
na megyek gurulászni,,,
még a hátulját sem tudom normálisan eltekerni arra amerre én szeretném fasom,,,
Igazából két ponton csúsztak el. A sok bünti és a 2 turnover. Ezeket leszámítva sokkal jobban játszottak és a statisztikájuk is jobb volt a meccs végén. Pont most böngésztem át a nfl.com-on. 326 total yard a Patriots-nak és 379 total yard a Ravens-nek. Ekkore különbséget ha sikerül pontokra váltani akkor legalább 8-10 pont a Ravens-nek... De ettől függetlenül is minden tiszteletem az övék.
most megyek ki a kis kecskével izzadni eggyet,, én és a piros kecske,, ugye csak szivatsz avval a 90 fokal wazze,,,,?
Két ügyvéd beszélget.
- Hogy vagy? - hazudja az egyik...
szoktam vicceket írni, de azé" nem úgy megy, hogy "na mondj egy viccet"... Ha valami jót szerzek, akkor általában felteszem ide is...
en csak reszletekben lattam, mert tul kenyelmes a kanape de ma sietek haza es figyelek minden mozdulatra. amit lattam, az tenyleg csodalatos volt. foleg, hogy sikerult magukat ennyire osszeszedni. megerdemeltek volna, h megallitsak a Patriots-ot! az utolso ket passz egyszeruen bamulatos volt!
Hellóóó csájééék!Ronis vaze ,te mindenhol interaktív vagy? !Ronis On-line 5.1 edition?
bocs aszt hittem te az a zseby vagy aki a viccek topikba szokot egy csomo humort irni,, de biztos tévedtem és össze kevertelek valakivel,,
Szja! Nem gondolod, hogy nem néztem a meccset? Már csak a gyász miatt is érdekes volt, hogy hogy áll fel a Ravens. Ráadásul a hollók "jelvénye" az alapja a mi csapatunk "jelvényének", nem véletlenül. Ha nem kapnak annyi büntetést ( 13-100 ) akkor szerintem nyertek volna. És az uccsó másodpercekben elkapott Ravens 48 yardos passz 2 yard-ra az end zone-tól?!?! Azt hittem megáll a szívem... Dúrva volt, reggelig már nem is bírtam elaludni...
Örülök, hogy odaért, meg annak is, hogy örülsz neki... Akkor jó helyre kerültek.
...nem keversz össze valakivel?
az uuuuuj fulbevalomaaaaaat
Zseby köszi a csomagot !
Megkaptam. Nagyon rendes csajszi vagy !
Ez felér egy karácsonyi ajándékkal ! Istennő vagy !
És te mit mutatsz?
zseby mondj egy viccet hogy jobb legyen a délutánom,,