Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor a volt zizim az mi?:D
Lehet hogy már el is adták alólad
tudtad? én nem árultam a mocim, de a használtmocin vettem érden... lehet, akkor
nem az volt...
Minden másnap fürdik:Karácsony másnapján meg husvét másnapján
végülis közeledik az ünnep:D
Nem ezt mondtam de Te jobban ismered magad!csak mert itt elég sok pesti emberke van.meg ez egy tipp volt.És ilyen a női megérzés
én tudtam:D emlékszem egyik ismim megakarta venni a zizid:P és láttam használtmotoron ugye ott hirdetted?:P
Oksi!meg kólásflakonba viszek vizet hogy fürgyyé le!
szóval minden bp-i hülye Igen, talált
jó tedd csak le 47-es km-kőnél, én a 48-asnál leszek, remélem nem arra fog fújni a szél
Merre tanyázol?Tipp:Bp.
Akkor nem megyek a közeledbe...8 hét az nem tréfa Majd lerakom a fazekat oszt elhúzom a csikot!
és tempóm halálos ott várom, teszek még egy kis fát a korlát mellé a tűzre és nyitok
mégegy pájinkát. fürdenem is kéne. legutóbb egy kamionos elvitt a pihenőhelyig, de az 8 héttel ezelőtt volt...
Te nyertél!
ok akkor hlyesbítek ...gabor01 megtudnd mondani hogy mien kutya látható az adatlapodon?(mégmielőtt valaki aztmondaná h barna ,azt énis látom meg azt is h nagy ....)
én közelebb vagyok hozzám hozd
akkor veled etetem meg az egészet
Gondoltam,elviszem.Mivel otthonod az autópálya,az nincs messze Pár perc és ott vagyok.Amúgy Tatabánya és Tata közt várd a levest!
csípős porcukorral és egy marék zsírral
ja de ha diós akkor nem
az lehet
nem kell bizonygatni mi tudjuk hogy tudunk és ennyi nem nekik motorozunk hanem magunknak
de megeszed mind
Na ma milyen egoista pasikkal kell itt megküzdenünk nekünk csajoknak?már unom bizonygatni hogy mi is tudunk motorozni.
hazafele nekem is hozhatsz