Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jimmy gyere le a pizzériába foti ut sixti
hmm, megnéztem, a busa projektoros a tied nem. csak külsőleg hasonít belsőleg nem
papa, én sem tudok most velük /tőlük rendelni meeee áram szünet van ott a környéken, cserélik a fa oszlopokat bötonyra, és részleges vagy teljes szünetek vannak, nekem is jövő hét végére lesz valami a dolgomból. közben járok az ügyedben, küld el nekem is hogy tudjak referálni a hölgynél.
nincs rendes asztal?csak traktor ablakok ásóra támasztva?
Na a mix-r nel jo a fogadtattas
na hogy üljetek fel a tepsiben
nohát szekikém írtam annak a matricás dekorosnak meg telefonon is beszéltem vele de nulla reakcio az igéretéhez.telon mondtam mit szeretnék mondta haaaaa mindent megoldanak de ha mailban írom akkor tuti. lebötüztem mindent van elérhetöség de nem sikerült neki egy ööööö-t sem reagálni. ez is egy fasza cég
meg előztél pedig én is szóvá akartam neki tenni
sőt a nagy titokhogy a gsf 500 is kapott belőle el is nevezték a nagyok kis busának
az zzzzzzzanyád picsája te kis szemüveges geci
hú de randán mutacc azon a fehér busán
de bizony hogy a busából van lopikálva mondjuk a lovakba igazad van de akkor már K5 1000
te, a k3 lámpának köze nincs a hayabusa lámpához.
az a +13 Lú meg öl butít nyomorba dönt
13 lóért nem kel busa lámpás
én meg személyesen ismerem. a legjobb mondása: ha 200 db alatt van a kipufogó dobok száma akkor rosszul érzem magam.
én boltoltam vele semmi gond nem volt.
1.jó reggelit.
igen ő az
Szia Z 750 kormányt akartam venni tőle az r6n re de még méricskélek.
putta ki párió
ez meg rád hasonlit Pipi.......és pont olyan szerencsétlen
http://youtu.be/A3pDVMkyh0Y
hát a hivástól számitva apámnak mikor hivtam 27perc.......mikor a maminak 17 perc........1iknél se váltak be a helyijáratnak kell 25-30 perc ugy,hogy meg áll vagy 20 helyen
hozzátok mennyi idő alatt érne gyarmatról?
Mondjuk múltkor majdnem kipróbáltuk