Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

addig mosta le szivaccsal.
te pipi mért nem mosod akkor ha már fáj a budipapírra ránézni? Hála istennek soha nem volt még olyan hogy ilyen sokszor rám jöjön a szapora egy nap!
hihetetlen hogy ez fel jon kerekre.
te bogyó ezen mit kel nézni ?

jó kockásra van kopva azt látom
nem,barátom Panyola-Gyarmat utszakasz
minek? 10-40w -t ír a gépkönyv. töltsél bele 0-60w -t és a felesleges lóvét amit nem tudsz hová tenni azt kűdd el nekem fénypostával. valamelyik nap a szerelőnél a 2004-es gs500-ba motul 5100-at öntöttek. és ezek az emberek alkudoznak ha meg kell venni egy használt gumát 10 000ft-ért. van pénz itt nincs válság, csak nem tudod hová költsd el.
aha megsmirglizted
egyre jobb az idő Szeki és én is egyre jobb vagyok
pedig most akartam kivánni,hogy a cifra fosás kapjon el ,ezdzed a segpuncidat Kécskére
motobogyó féltem egy kicsit hogy ilyesmi cuccra gondolsz és félelmem be is igazolódott...
felesleges a 10w50?
Nem az a kérdés, hanem, hogy mikor feküdtem
Idén másodszor dönt le valami szar betegség a lábomról
Illetve csak döntene, mer sajna nekem betegen is dógozni köll
Pénteken éreztem, hogy cikázik bennem valami frász. Szombat délelőtt horgászkiállítás symacsarnok pöst, utánna a fiam névnapja megünnepelve kakashere pörkölttel, nagy berúgással. Asztán vasárnapra kitört rajtam a nyavaja végkképp, ahogy szombat este meggyengítettem az immunrendszerem a csimbiék által ottfelejtett dzsim bimmel. Néhány napig, csak köhögtem, meg a taknyom nyálam egyben némi lázzal kiegészítve. Két napja meg úgy fosok, mint a murányi ló. Gyakorlatilag a seggemen hugyozok, enni két napja nem is nagyon tudtam Kb. 25-szor ülök a vécére napont, már rendesen rívok amikor meglátom a wc-pappert .
A köhögésem meg azért múlt el mert nem merek köhögni, nehogy befossak...
Pedig gyerekkorodba még kellett, hogy láss azokbúl a narancssárga fülkéssekből
10-40w és maximumig öntsd.
Szia!

Van gyári kawa olajam Adatlapomon elérsz!
ezt a Kama 3-t még a google se dobja... :)
Kama3
Hali Tagok!
Véleményetek szerint milyen olajat tegyek a motoromba?
mikor keltél?