Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem eeeeeeeeez,amugy te meg hogy hogy ébren vagy mége?babusgatnod kéne Erikát és időben lefeküdni,mert a lurkónál nem sok alvásod lösz
Én ezen nem kacagtam bogyó
Itt melyik jelenet a vicces, ha csak nem az, hogy a kamerás úgy megijedt, hogy elesett a marha
nem nem nem oldalról videózzák,és stopiba crasssss
meg oszloőpot
drótot készítsd elő majd
Bazmeg Ők maradjanak a portán főzni ne vigyük őket kenuzni Qrva randa 1 vizihulla Pláne 2-ő
szegény szekit nem véletlenül jelölték meg
Ez tettcikkk
majd meg beszélik nállam
Ez fasza rumos ízű ezt csipáztam, már rég nem ettem
jaja,még te irtál hozzá hogy ki az a manus........mert én kacagtam,te montad hogy valami TT king
Uh megy ám a meccs a débreceni szekció civakodik, mintha valami házastársak lennének
mikkori videó idei ?
te Csimbi........melyik az a videó mikor a TT manus,stopiba nekirongyol a gumifalnak?én raktam fel de már nem találom
bogyó a nyertes
Beszaladt?
valahogy most ez jutott eszembe
Ez igen.
Ne bazmegoljál mert szájba verlek és lesz a tesódnak még egy munkája! Attól hogy nem emlékszel még felhívtam, és el is mentem hozzá. Ilyen gerinctelen ember kevés van a világon, mint te, nem véletlen jelöltek meg egy geci nagy bibircsókkal. Mi a faszért hazudnék ilyen pitiáner dologban. Nekem is az volt az érdekem, hogy a te nevedre kerüljön az a szar! Részeg vagy?!
Lép a faszom,,,,épp ezt pofázom hogy hova lépkedjen az ember ha bejött a motor,,és ki sincs/ ki se lehet/ motorozva...
Különben meg én már csak tapasztalatokat írhatok,,mivel már nincs motor.
Ha netán valakit érdekel XX,CBR-600,YZF-750,FZR-1000 tapasztalat,,naa az vaan...