Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Íjjj
De szép
havernak is volt eladó
uhh már 4 éve nyúzom a vasamat!
de de de mindig feszegetjük a határait.
egy ismerős most hívott a mátrából, pont a házuk előtt bekanyarodásnál esett el egy olajfolton. kulcs csont törés.
kérdezd a csimbit. hogy küldhette a 9-est ha fehérre égett az akra dob perforált csöve haza felé jövet pöstről.
választhacc esztétikai szempontok szerint is. igen szépek az olasz motorok, de van mit behozniuk a rizskályhákkal szemben élettartam tekintetében. a futóművük pöpec, és döglenek érte a bigék
majd olyan vonzerő mint a csapper. tiszaföldváron ott körözgetett egy ismerősöm a találkozó kinti részén egy 10R-el, vonzotta a fiatal nőket a ződ 10R. nyugodtan nevezhetem puncimágnesnek, a cimborám szerint már piásan egy fiatal fekete pillangót motoroztatott a tankon vele szemben ülve. mondjuk tök mindegy volt már a csákónak ugyanis a felesége már elköltözött tőle, szingliként meg ajtó kapu nyitva egy 11-est nem hagyhatott ki!
Jókor baszod! :D
Közuton nem lehet. de sokban egyet erek vele.
most csaltam ide 1 cimborám,mondom neki,irj ide nyugottan jó fejek vannak
tehát tamás-ka: te hívtad fel a régi tulajt hogy én át tudjam íratni a kiflit?
ha lehet megkérek mindenkit hogy így üzleteljen egy hazug emberrel, aki lazán élből tud hazudni, és vádaskodni.

akkor tamás-ka mit is intéztél el nekem a kifli motor átiratásán?

ugyanis a lenti képek alapján az akkori okmány iroda megtagadta hogy átírják a nevemre mert ERSTE banki opció volt széljegyzetként a kifli motoron, így nekem kellett utána járnom a volt tulajnál, a tulajnak a banknál hogy küldjenek egy hiteles eredeti másolatot amivel az okmány iroda leveszi az opciót a kifliről és sztán lehetett csak névre írni.

ENNYIT RÓLAD TAMÁS-KA! HAZUDSZ BAZDMEG!

lássátok a képeket mit segített nekem ez a .........................
na jók legyetek fara ne firkáljatok !

ki ugrok a labancokhoz meg mutatom nekik hogy kel vasat taknyolni
teljesen igazad van csimbi

na de fejezzük be a szájkaratét, lássuk ki mond igazat.
hallgatnom kell a csimbire !
nem hívtál fel te senkit papa
a diszkont hondád meg köcce nem kő
venni kell szekitől egy 9-es blokkot bele, és majdnem olyan jó lesz, mint az öszvér Yamahám
csávók felétek vannak
Sírd el magad légy szíves, hogy bontva kevesebbet árultál ki belőle
Előtted hívtam fel régi tulajt, és még egyszer el is mentem hozzá, hogy "át tud íratni " a kiflit.
Részemről lezárva. Azóta ha lehet nem veszek 9-est, mert pont ilyen emberekkel találkozok, mint te: irreálisan olcsón akarják megvenni, majd háromszor annyiért eladni, aztán a végén sajnáltatni magukat az egészért.
Van több szép állapotú hondám a piaci ár feléért. Ha hibát találsz rajtuk elengedem a diszkont árból.
te szeki mit küzdesz vele nem ismered a szólást okos enged szamár szenved !

ismerik már elegen milyen csávó
zavarban vagy : én tőled vettem meg a kiflit a volt tulajával én beszéltem, te nem.
még eccer hogy eljusson oda ahol megérted: nem érdekel hogy mennyit kerestél azon a kík motoron, és hogy mennyiért mentek akkor. ez az üzlet letudva. abba se menjünk bele hogy ki mit mond a másik háta mögött, én a valót.
a kík lengővilláját tényleg ki egyengették és már egy másik motorban használják az én kifli vázamból már rég kicccci kínai ütvefúrógépet öntöttek kínában.
Még megvan az emil ahol írtad az egyengetést.
A fékcső köcsög dolog volt szerintem, ezen nem veszünk össze. Nem hordtalak le senki előtt, te viszont szeretsz "szépeket" mondani rólam a hátam mögött. Amikor 300-ért vetted a motort 800-ért mentek a hasonló ép gépek, ha jól emlékszem meg is néztük mindketten szoboszlón a ződet. Segítettem a volt tulajjal egyezkedni, mi a gond?
Azért tudok mindent fél áron adni, mert vagy sokat dolgozom rajtuk, vagy csak eladom kicsi haszonnal.

Ez is eladó lesz, de inkább nem magyaroknak, mert a vétel után 5 évvel köpködni fognak, hogy jaj görbe volt a váza annak a motornak amit -nyíltan- törötten vettem meg tőled.
nem ez egy k7 600 volt. Ajánlottam nem vetted meg magyar papírral 300,000-ért!
ha csak a kinézetre adsz akkor sok motor befér a segged alá

egy cimbora mondta hogy a feleséged vagy nődet mindig csak egy sokkal jobb nővel érdemes megcsalni, mert ha lebux 2x kapsz a pofádra.
1x : megcsaltál te szemét! csatt!
2x: ezzel a reped sarkú cafkával csaltál meg! csatt!

mindig felfelé bukj mint lefelé