Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lementem a gariba és tüzetesebben át néztem és meg könnyebbültem mikor leszedtem a váltókart.Az szorult el volt rohadva benne a gumi. :)kiszedtem bekentem egy kis olajjal és már nem is szorul. :)Veszi az összes sebességet.Hihetetlen hogy ilyen kis piti szar miatt kaptam majdnem agygörcsöt
Szeki púúúúúúúúúúúúúúúúúúúpppppppppppppppp
nahh üdv mindenkinek. kb 1 hétig nem irkálok mer föstés van nálunk és gép kikapcs. ha addig nem, pipinél találkozunk. telón elérhető vok.

még pár kép a pirellikről, mások kérték.
Az a kérdés mi szorul.?
Csak a váltókar lötyögős? Nem az szorult meg? Bakold fe és a kereket forgatva probáld meg váltogatni,
Nézz má rá a tankra mi van ráírva
Tuti nem Suzuki
ja ja ott feszít a bogyesz a kík szutyokin
Szorul az egész kuplunggal és anélkül.Nagyon nehezen le tudom rakni kézzel 3 ba meg fel 4 be de onnan sehova.Szorul nem kicsit
A váltó ugyanaz teljesen. A különböző modellek között nincs ám olyan nagy különbség, az elektronika másképp van bekötve (pl. nincs külön lámpakapcsoló, amivel teljesen lekapcsolhatod, indításra kapcsol, emiatt más a gyújtáskapcsoló kábelkiosztása) lehet fúvókaméret eltérés meg a KLEEN és egyéb környezetvédelmi dolgok miatt különbség. Egyébként a fő alkatrészek (blokk és váltó) teljesen egyformák.
Kuplung nélkül megpróbáltad? Szorul a kar és nem tudod sebességbe tenni, vagy pöccinted és nem történik semmi, vagy pöccinted és visszadobja előző fokozatba vagy szabadon mozog a kar és totál nem csinál semmit? Kicsit pontosabb infó kell
Na most néztem meg megint.már semmit sem vesz.
Most az a kérdés hogy az usa modellnek a váltója ugyan az mint az európai modellé?
lehet valami önnállósította magát......
Fura ez nekem hogy sosem dobálta a sebességet most meg semmit sem vesz.Ha ugy gondolja akkor tudok váltani ha nem akkor nem.fura.
jujj..
na majd a szerelő szakik megmondják!
Ha akad az egész váltó,és váltani se tudsz az már nagyobb baj sajnos!
Szasztok!

Volna egy problémám remélem tudtok segíteni.
Egyik pillanatról a másikra nem tudtam váltani a sebességeket.hol bevette őket hol nem.3 ból nem tudtam se fel se le váltani.Pár km után feltudtam váltani 5-6 ba de utána meg le nem ment :S kézzel próbáltam miután félre álltam és szorul az egész váltó.
volt esetleg valakinek hasonló problémája?
de én igennnnnnnnnnnn
én nem látlak sehol ezek szerint csak nincs pámpálini
pár képen ott van pampallíni is.
OK. köszönöm. közel lax a postához
Levélként ajánlva adtam fel 1185 Huf
Most megyek a postára aztán mondom mennyi volt.
posta klts?
én meg az ellenértékét
Szeki ma küldöm a karokat!