Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy csinálj magadnak kistestvért
Na megnéztem vagy háromszor

Pipi komment videónál:
- Na most csinálok, egy olyan videófelvételt, ahol bogyesz, ebbe a nagyszerű védőfelszerelésbe,(bukósisak, kesztyű, strandpapucs, rövidgatya, agressor poló) hogy fogja itt a betont, há há a betont feltörölni a saját testével há há há...
-Bogyesz legalább a kesztyűt... Jó van legalább azt vettél fel, a kezeden legalább marad bőr ha máshol nem is bazmeg!
(indít, kétszer belehúz a gázba üresen, hanyagul hátranéz, hosszú egy... és rövid kettő... fémes hangok...
Esküszöm az egyik legjobb videóm ha szomorú vagyok ezt mindíg megnézem
Kár, hogy nem lehetet hosszabb
Jövőre kéne egy ugyanilyet csinálni hat telinél
Nem is mondtad, hogy sedu volt nálad fújni
Láttam lámpa is lött, majd felöltöztetve még motor kinézete fog lenni
Bár nehezebben tűri majd az utca végi firkákat
Most, hogy így eszembe jutott meg is nézem a tavalyi videót
Jó estét,zöldek és tarkák
Jók a képek sajnálom hogy nem tudtam berobbanni
Majd máskor pótolom,ha lesz alkalom
Ahhoz képest, hogy nem profi körülmények között csináltátok még jó lett.
a fogpiszkától kicsit vastagabb
má csak fogpiszkálló, ha e nem bassza
Hajaj, mi lesz ebből Bogyó?
mna,neki keztem a melónak
Rájuk uszítottam volna lengyuszt
Ellenem eséjük sem lett volna
nem vágták le a fejed és nem tépték ki a karod
telefon.......haggyadmá a kopasz barátok üzenik hogy utald a meg beszélt összeget amiért
Apropó bogyesz és telefon
Mára volt időm kitakarítani a telóból azt a nagy mennyiségű gulyáskrémet amivel bogyesz vastagon megkente a hanszóróját a telefonomnak
Amikor bogyesz idomjait meglátta az asszony a nappaliban már hívott is ugatva telefonon
Azt mán elmondtam akkó részegen is, hogy nem
Illumináltan hírtelen jó ötletnek tűnt, egy olyn gyöngyszem bírtoklása ami lackónál van. De már akkor mondtam, hogy csak egy nyűgöt vennék a nyakamba. Dugdosni valahol máshol, azért az évi kb. 1000 km-ert amit jóesetben lenne időm vele menni.
Azt, hogy lengyusz azt mondta, hogy legyek férfi állítsak be otthon vele az könnyen beszél aki egy vacsoráért megy el E.T-ket kefélni
főleg papparazzi me a te gépeddel nyomtam!

nem voltál te olyan részeg
vasárnap reggel mindenki azt várta hogy józanul is a klackó markába csapsz és újra motoros lehecccccccc
Főketé
Még a fényképező mindíg a kocsiba van nem láttam a saját gépemmel készűlt paparazzi videóidat sem
csókos vazze! halcsókos!
Ezek nagyon dúrva képek lengyusz
Engem meg odamontíroztatok