Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekik mindent lehet,,,,,
nem tudtad?
azt mondta a hölgy hogy talán neked kéne szemészetre menni,,mert nem olyan fiatal ő mint ahogy te azt képzeled..
legalább a bukszáért megérte...
http://www.origo.hu/auto/20071...

Mit keresett egy ilyen a 76-oson előttem ment 150-el,(megkülömböztető jelzés nélkül) nem mertem kiküldeni
marha!
Szia Karmika!
Himikém, látom mihelyst punci ül mögötted rögtön valami nyűgje van a gépnek. Tán nem kéne olyan sűrűn váltogatni a puncikat . De ahogy láttam egyre fiatalabbak, mi a fenével kábítod őket? Vagy a szemészeten találkozol velük és nem látnak rendesen?
Az semmi! Szombaton a villabefogó kifliből bújt ki az egyik rakoncátlan csavar. Lenézek és látom hogy a fene essen bele ezt meg mingyá elhagyom. Szerencsére fűkaszázott egy csóka arra ép, és kértem tőle kulcsot az meg elküldött egy pár házzal arrébb hogy "KInt sepreget egy szép fekete hajú lány, menny oda nyugodtan mondjad hogy én küldtelek. Kárt már benne nem tudsz tenni, No meg szereti a nagymotorokat." Hát Mákom volt mert egy elég jó kis csajocska volt az tényleg és kiderült még látásból ismerem is mert gimnáziumba alattam járt 2 évvel. Elbeszélgettünk. Ennyiből megérte hogy kilazult.

Haza jöttem meghúztam mindet de elmondanám nem voltak meghúzva semennyire sem.
szia Csimbi ..Killer
tuttam.láttam.
az lesz,,este viszem vissza!
14 éves műanyag elégé meg tud keményedni ! de lehet a szerelő volt trehány én azért cserélném az az anyát vagy raknék melé egy kontrát vagy hegeszd el a végét
itten meg lecsó.....
Itten meg bográcsos paprikás kurumpír!
Akkor Boldogat Innen is!
Nekem is ..már készen van,az illata itt csalogat,van mellé francia főzelék és majonézes burgonya ki mit kér nálam...


Szeki úgy csinál mintha nem látott volna még!
Zoli nálad és a többieknél,ha így jobb?!
nekem bejön....
az nem baj,,,,csontokkal csak a kutyák játszanak!
Szekikém,,,,válaszojjá má,,,,látom Karmi jobban érdekel mint az én kutyacsontom...
náálunk?
nálam!
Szeki, te ilyen kajától ne is csodálkozz .
Szeki..ne örülj előre meglepődsz,nem vagyok ropi fazonú Nő