Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most fighter, akkó egyenes kormány kell. ha hasalós plasztik rakéta akkó csutka neki oszt gó, mit kell ezen agyalni, ha meg vitorlázni szeretnél eriggy velük oszt hajókázhacc.
jófiu most indulhattak 10 órától valszeg ott lesznek, de majd híllak.
felnin te szoktál közlekedni bazzeg
szerintem hülyén nézne ki de viszont kevésbé baszkódna a szél. ezért vagyok kiváncsi arra hogy ti mit mondtok rá
ne azt akard már amit más akar,hanem amit te akarsz,ami neked tetszik,vagy kényelmes,legyen már saját akaratod jófiu ha aszondom nem tetszik a gumija akko felnin fogsz menni?
ha ennyit kellene szerelnem a zx-et mint ezeket a TL-TLR-eket fel is gyújtanám a kawasakimat. még hogy a kawák szarok a TLR topicban folyvást szerelnek, ha épp ez megjavult áhh van másik hiba szerelde topic
szóval? szerintetek visszarakjam vagy ne? elég hülyén nézne ki idomok nélkül a csutka kormány nem?
Főleg, ha csutka kormánnyal is tudja a gép.
Szerintem vicces a spontán egykerék 220 környékén
1. na
most
na papa, holnap 10 óra után átvehető a gumi a szociális otthonnál, idősek otthona. keress meg.
kell
kell nektek jáccós motor....
Mit vártál
ezt előre lehetett sejteni...
Szálguldozunk frankón "kényelmesen",vagy szálguldozunk és semmi élvezhető nincs benne mert letép a szél...
nem óriási mentés óriási balfácán a fézeres
jaja kb ilyen itt is
itt semmi vészes nem volt vetés kész,indul a vegyszerezés ma olyan 3 hektárt tudtam meg csinálni utánna csak szereltük ezt a 20 éves szar vegyszerezőt
ismerős,nekem 180-nál kezdődik a hinta 210-nél abba marad,220-nál kezdődik ujra de akkor már intenzivebben hogy a kormányt is berázza na ekkor gáz vissza enged
akkor egy óccsóóóó FM W10 valahol
a csutkakormánnyal kevésbé szitálna be
nem kezdődik. én vissza fogom építeni gyárira. csak az zavar hogy 250nél ezzel a kb 80 cm széles kormánnyal eléggé vitorla vagyok és cibálja a kormányt mocskosul. nem ilyen rohadt gyorsan hanem szép lassan kezdi és ha tovább húzom akkor jobban
egy szép valóban 2002-es 9R.
kezdődik a macera limó