Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét mindenkinek


Szép a géped!Látszik hogy figyelsz rá
jó lesz az, én is csináltam már ilyet csak kocsi felnivel! Szópós retkes egy munka de jó lesz.
szép kis lassu folyamat
ha ilyen, 7-10 forintos kínai szart veszel bírja 1-1,5 évig aztán kuka. Ha jobbat akarsz akkor 20körüli vagy azon fölé.
dobok egy mailt mert kell.
Yuassa A többi kinai gagyi Van raktáron ha kell!
szerintem Banner,ytx9bs
fater 2003,as 9esébe melyik aksit érdemes megrendelnem?
Szekibácsi ment a csomag
napi sedut halhattuk
Inkább azt mondja meg valaki meg mitől lehet hogy a fordszámmérőm kevesebbet mutat a valós értéknél, mikor feltekertem óra szerint 1100-1200ra akkor fülre is magas volt plusz a prop tech-es szinkronteszter meg olyan 5-700al többet mutatott de menet közben is mikor elzártam a gázt szinte ment tovább tipikus magas alapjárat ugye.Mikor visszavettem mérő szerint megfelelőre hangja is normálisabb volt nem forgós viszont az órám kb 600-nál dekkol.
Mivel ezeket elég nagy fúvókákkal szerelték a többi géphez képest mikor megrángatod neki akkor ugye a nagy gázállásnál több a nafta is de mikor hirtelen elzárod a levegőt neki ugye mikor elengeded a gázt akkor a benzinnel besokall majd összeszedi magát, nekem is ilyen de csak üresben pörgetve csinálja mikor meleg.
Már akkor is túl volt árazva. Az ülés elég hányás
Lehet az asszony miatt tartja ki ennyiért mert nem akar megválni tőle.
Biztos nem akarja eladni!
Az sok!
1100 körüli a jó!
Melegen mi az aktuális alapjárat? 1400 az már sok?
2-3 hete még 850 volt,ha jól emlékszem!
Hiába na,szezon van!
Szerbusz
Sziasztok
csak melegen csinálja menet közben nics gond csak ha így rángatom...
Hát ezt így nehéz megszakérteni.......de ha befalsozik akkor is csinálhat ilyet...balance gumicsövek nincsenek e szét szakadva meg ilyenek.... nézd át. De nem értek a lovakhoz, csak csikóm van.