Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem elfog menni, amúgy szeretem mert nagyon jó kis motor, no meg hát sokan megcsodálják. a hangja meg elképesztő, azt is általában megdicsérik.

Az első lánckeréktengelyén lévő bordák elszoposodtak, elkoptak....
A lánckerék rendesen rögzítve volt, még is a folyamatos beverődés eredménye az lett hogy lerágta a bordákat. Vettem egy fél blokkot és most váltócsere.

no meg apróságok... olaj, olajszűrő, fékbetét, lánc szett csere. karbiszinkron, szelephézag... Rendbe lesz rakva.
http://www.sportmotor.hu/motor...


Ez nekem nagyon tetszik
COOL
ha minden jól megy
mi baja van most hogy szervizben van?
Ahogy mondod!
Naked-es zx10 amit mutattál az lesz?
Szurkolok neked hogy össze jöjjön.
Szerintem nem sok ugyan is ez megint más kategória.Ennél lejeb úgysem megy az ára.Nem beszélve arról hogy ritka motornak számít már és annak ára is van.A mostani jogsi változtatás végett ez egy kincs lesz sokak számára
kb a 30%át lizingelem. a többit kpra bedobom
az mit jelent? hitel vagy már meg is vetted oszt papírozzátok vagy hogy
92-es. 390 be hirdetem meg...... jójó tudom tudom sok! Majd ha már nagyon szorul a hurok adom lentébb is. Addig meg motorozok vele. Oszt élvezem a szezont.
ügyintézésre várok éppen. hét közepe felé kiderül az igazság
Ne mondjátok már,hogy tetszik nektek ez a motor!?!
Olyan "buta" az eleje,hogy nagyon!
Egyszerűen idejétmúlt formavilág már.
Persze nem a tulajoknak akarok ezzel beszólni,de venni manapság ilyet,hát..........
mi fasz van már a 10-esel? garázsban áll? vagy sikerült a gondolatát is kipofozniuk a többieknek!?
mikori és ilyen árban hirdeted meg?
Aham. Ha kész lesz egyből meghirdetem! (remélem halad vele a szerelő aszt jövőhétre összepattintja).
Nekem volt road attackom, szart nem tapadt. Véleményem szerint szar. De azt mondják az okosok abból is van több fajta,,,, szoft..... Nem tudom nekem többet nem kell, az biztos.
Árulod te is a gixxit?
egyoldalú esetleg
még elfüstölni se jó mert pálya gumi
egyfaszt! még kész sincs igazából! De egyre jobban belebuzultam a ZX9Rbe . Ez lehet már szerelem?
igen de most nézem hogy ez csak 160-as