Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,és mindez alku nélkül!
Ha a kormánygátlót leszámitjuk az árból,akkor csak kb.300 a motor.
Annyit meg ér,akármilyen csúnya is!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-6579953
Na meg aki a megbízhatóságot fontosabbnak tartja a divatnál,azok ragaszkodnak az említett gépekhez.
Egyszerűség=megbízhatóság.
Többnyire.
Vannak az újak között szép motorok,de picik és a könnyítés miatt már nem bír ki valószínűleg egyik részük sem annyit,mint az àltalad is említett évjáratúak.
értem azt amit mondasz Csak én nem értem azt hogy majdnem minden motor amit 98 és 2000 közt gyártottak sokakhoz hozzá nőtt.én is max 2004 ig megyek az újabbak már annyira nem tetszenek.A formatervezésük és a termetükkel van a baj.Ezzel nem azt mondom hogy nem jók hisz a teknika fejlődik.Csak momentán nekem a 2004 előttiek jönnek be
Én nem a megbízhatóságát vitattam,csak annyit mondtam,hogy kényelmetlen és már látszik rajta a kor!
Ettől függetlenül még igazából tetszik,de....
Az egyik ismerősömnek is zx7r van és már vagy 8 éve hajtja de azt mondta semmi pénzért nem adná el.Ugyan így vannak a hondások is akik 919rr(97-99) hajtanak vagy a 9-es tulajok.Valamiért nagyon eltalált teknika lehet ha sokukhoz hozzá nőtt.
A kilencesek is eléggé "vaskos Tecásak" már,de ezek méginkább!
Miért ne lenne hozzá alkatrész?!
Én e között és a '99-es hatos között vaciláltam,amikor az első motoromat vettem!
Csak addig volt kérdés számomra,amíg erre rá nem ültem!
Azonnal megvettem!
A hatost.
Ugyanis ezen úgy éreztem magam,mintha ráhasaltam volna egy vasalódeszkára!
Nekem nagyon kényelmetlen volt.
sokat megnéztem belölük kb olyan kifogni mint egy 9-est
jók, persze! Igazi kincsek ezek is! CSak alkatrész lenne hozzájul...
Azta kurva
Uram isten!
friss évjárat
Szekibá ez leforog
veszi ám a lapot
mit csinált ez a fasz?
egyelőre a hétfőt várom... vádlottként be vagyok idézve büntetőügybe
közeleg a kedd