Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De tervek azok vannak! de rajta vagyok az ügyön jelentősen.
hát nem most! hanem majd 2013 vége felé.
mééék télen?
a sedu-ra hallgass ha el is akarod adni, eladáskor ha 500-ér kínálod akkor túlárazott a bicigli 2005 utánit vegyél ha trendi akarsz maradni, ja és injektoros legyen hogy tudj írogatni a Power Commander topicba, hogy tudod 150 lóra tuningolni az erejét. bármi kiegészítőt veszel reá azt tudd be úgy mintha odaállnál a wc kagylóhoz, beledobnád, és lehúznád. soha sem látod a beletett pénz- munkád- ellentételezését.

a szín vitáról csak annyit: mikor évekkel ezelőtt árultam a B-t, és fölhívtak az érdeklődők, csak annyit kérdeztek:-milyen a színe?
-válasz: kék
-érdeklődő: köszönöm nem érdekel csak zöld.
azóta is van egy eladó kék kawám
400 is, meg öreg is.... Télen én is lehet meg pályázok egy 9 est vagy hondát vagy kawát.....
ez lett a kapucnyi ződ B 9-ből összement 400-ra
elég rossz csere volt.
Na van még egy melós autód?
A színével ne törődj,maximum az eladásnál számít,de te nem eladni szeretnél ha nem venni.Ja a kék azért jobb vétel mert ahogy látom a háttérben van 2bicigli is,és majd nem biztos hogy +kímélt állapotba van.
szerintem is 1 9es vegyél ha tényleg sokat akarsz utassal menni,habár én nem tudom milyenek a 600-ok.
Zőőőőőőőőőőőőőőőd
Jó estét!A zöldet választanám a helyedbe tökös!Szerintem a másik felejtős!Meg hát ahogy az előttem szóló mondá!A zőőőd az zőőőd!A kawa zöldben az igazi!Azt a többlet zsét megérné!
Hellò szerintem Jò a vàlasztás, nekem règebbi t van nagyon sok örömöket okozott. Bàr volt gond is vele ennek ellenère nem bántam meg hogy megvettem.
Nagy, erős, jòl megy, 10-es skàlàn 8-as
a ződ az ződ !
egyedi szín az tuti
baja mellé bármék busz elvisz
Ez nekem is tetszik!
A kék nem gyári fényezéssel bír!
Na meg a zöld az zöld!
Rajta vaok az ügyön!Csak kicsit messze van de megoldom majd!
Nem gondolkodni kell hanem vásárolni! Addíg gondolkodsz míg lecsúszol egy jó vasrol!
El kell menni megnézni és ha minden Ok, alkudni és fizetni!
erre gondoltam Valaki valami vélemény róla?
Egyenesen menni nem rossz motor, de eladni nehéz. Tényleg jól fogyaszt, és elég kényelmes is.
ez itt alkalmas egy vizslatásra.
jó itt látni!
Köszönöm a válaszokat!Asszem megnézem magamnak azt a 9-est.Egyre jobban tetszik a motor!