Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok nézegettem a service manualt szelephézagolás lesz a 7végén és mennyire jó a gyári érték kipufogó : 0,22 - 0,31 szívó: 0,15 - 0,24 csak mert valaki mondta hogy a gyári értékek azok nagyok és szólni fognak (F-es manualból néztem bár gondolom az jó az E-hez is) és érdemesebb kisebbre állítani őket.
Engem ezért már büntettek meg. 2 éves jogsim járt le. 35000-re fellebeztem, 60 lett belőle, pedig kikerült a listából a gyorshajtás is
ja,és nem elhanyagolható hogy 1400 g-os
Itt több infó is van róla!
http://www.hjc.hu/product_info...
Te!
Faszán néz ki az biztos
Mivel motoron csak tavasszal tudom tesztelni ,felpróbálás után egész fasza.Igaz kicsi a nyílása,kis eröltetéssel lehet felvenni,de utána tökéletesen körbezárja a fejem,és jol tart!
Bogárháló,orrmaszk alapba van benne .
Fasza szellőzőnyílások vannak rajta,ugyhogy biztos jol szellőzik.
A plekó jol,könnyen nyitható,zárható.Van egy fixáló kis billenő gomb is rajta amivel be lehet állítani résnyi nyitottságra.
Még a zajosságára leszek kíváncsi,de elég faszán zár,ugyhogy remélem nem kell majd füldugó hozzá .Plexi rendelhető hozzá több színben,meg pinlock is.
Dupla D gyűrűs ami fasza megoldás
Ugyhogy ennyi pézé megérte
A jogosítványon két érvényességi idő van
Az egyik a kártya érvényességi ideje, amivel a személyi adataiadat igazolod, a hátulján a másiki a kategória érvényesség. Ha a kettő közül bármelyik lejár, cseréltetni kell a kártyát. Egyébként ha a kategória érvényessége jó, de a kártyáé lejárt elméletileg nem büntethet a rendőr, ha van nálad érvényes személyigazolvány
Különben meg személyigazolvány tartása nem kötelező, érvényes fényképes jogosítvány birtokában.
Ha neked kártyás a személyid, szerintem nyugottan felhasználhatod a kox szétválasztására az üvegasztalon. Csinálj belölle a haveroknak egy-egy utcácskát és szippantsátok az orrba...
irány dolgozni .......................
3 akkó
hhmmm, na ma megint meg szirénáztattam a nyomorultakat!
két hete nyirbátorban egy kazal nyomorult jónak minősíttette a jogosítványomat és szó nélkül vissza adták. ma a hajdúszováti csicska azt nyögte be hogy lejárt. mondtam jelentsen fel, erre 5 perc múlva vissza adja hogy rendben mehetek, nem kell aláírni semmit, nem kérdezi a jövedelmi viszonyomat!
ilyen a bolgár népmesékben nincs hogy egy igazolványnak 2 érvényességi ideje van. a személyim nem lehetne jogosítvány, tök ugyan az a mérete.
holnap a ocsmány irodába kiakasztom a ribancot amelyik ügyintéző lesz, egy érvényességi ideje lesz az ami a jogosítványé a többit a dremmel csiszolóval TÖRLÖM!
Druszám milyen az új sisak?Kényelem,anyag minőség stb
Ettől a szesztől én is állati nyomozó lennék.
ott a pont ! de túléltük úgy hogy még egy pár liter szeszt el pusztítok ebben az életbenn
és ha nem jön ki a korzikábol ?minek pénz
péncze volt
mázlid volt......
jaja adig nem engedtek ki még ki nem fizetem a büntit
Még jó hogy volt lóvé mi?.....másképp még mindíg ott hüsölnél.
kíváncsi mi kárőrvendő !

aceventura 2 ! kicsi kocsi bm bum 100-al tép emlékszel ara a jelenetre mikor a dzsipót be rakja a parkolóba !
na ugyan az volt csak négyen ültünk a sárga csodába és ránk hívták az aktus utána a rendőröket mikkor mentetük volna a kocsit !

RÖHÖGJ TE DISZNÓ !
Jó reggelt.
Csimbi ezt részletezd már erre a sztorira kíváncsi lennék