Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt is meg vették volna....de nem adom
a tied!

már eladó.
a tied? azzonnal tudok rá vevőt
lehet küldöm, majd látom. mennnyiiiiiiiiii? ffúúúúúúúúúúúú, add el az ópelt.
fasza ha jó jösz? vagy küldöd? ja ,és mennyi?
megnéztem jó lett a két korongod, nem lötyög. ne nyitogasd az ablakod ködben nem működik a fényposta
hu vazze tele vagy!
buék zödek
"Nyakunkon az új év, elmúlt a Karácsony,
a motoros csizmádat még hagyd békén barátom!
Míg újévi malaccal tömöd ki a hasad,
a jó meleg garázsban rohad meg a vasad.
Várd ki a jó időt, én csak azt ajánlom,
motorozhatsz nyáron, végig az országon.
Tavasszal felkötjük a motoros kendőt,
így kívánok Neketek Boldog Új Esztendőt!"
Nesztek!Petárda!
Na megyek iszok 1pár pálinkát,sört.....és lövőnk 1-2hangosat, mindenkinek boldog motorozós új évet.
A 2010/11- es szilveszter emlékére és mert persze ez a kedvenc képem azóta is..
Boldog Új Évet Kawások!
Annyira rossz nem lehet! Láttam egyet kint au-ban egész tűrhető áron!Csak ezért érdeklődtem!224000km van benn.A sógorok nem kókányolnak otthon !Ezért is gondolkozom rajta!
Boldog új évet kívánok minden zx9r tulajdonosnak és motorosnak!
Azonnal írok mihelyt látok egy másikat!Kellemes hangja van.Az eredetinél 12cm-l rövidebb!
Boldog ujj évet kívánok mindenkinek! Lengyusz a pálinkával vigyázz!
10 -ezerért nagyon jó mert az uj árra 130ezer
akkor kész is? mennyi a javitás árra?pizzás is jó lesz de -lak
majd Szeki el mondja mért nem mentem
nem olyan rossz az a motor ha meg van becsülve mert egy 2.5--es motor el ketyeh 7 literből igaz láb fóggő,de az enyimben is ez a blokk van és komfort terén elég fejlett az E39.vedd meg csak nézd át rendesen,ha melegszik off hengerfej,ha melegen nem pöccös off fejszelef,ha hidegen rángat,porlasztó és adagoló,ha hidegen nehezen indull off motor......tehát jól át kell nézni mert a motor alkatrész kurva drága----egy szaros hengerfej tömités 25 ezer,adagoló 200,ha talász bontottat akkor occo de lutri.fejszelep 60........ja és ha olaj van a kulerbe és a csövekbe akkor a türbó is off,bár kis menyiség el fogadható.nagyából ennyi
Még nem vettem meg!
Szia, engem érdekellne a dob! ird meg emailben az árát nekem köszi :) parragilaci@citromail.hu
Tudok hozzá kettős tömegű lendkereket eladót. 10 pénz
A BMW egyik legrosszabb motorja
Köszönöm a segítséget!
Az ovál karbon dob is eladó vagy bótóhatóóóóóóó! Egy kisebb átmérőjű,rövidebb gp stílusura szeretném lecsrélni!