Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tobb volt a kelletenel
a rancot düllöngéltek? nem volt sör?
akkor téleg gyarmatositók vagyunk
Meg nyaron dontottem azoldalara kb. 5-el
Motoros talin
ez meg Balassagyarmat...
de én téleg......Fehérgyarmat a város neve
osztán csak nem el dőltél hogy idoo kell? pedig meg mutattam a multkor hogy nem kell motorozni
én is! csak én a másikhoz...ahol a bátrak versenye szokott lenni
Rossz penz nem vesz..
én a Gyarmathoz közel lakom
meg kerültél tróger,?
ne offoljuk itt a dolgokat,én is látom mi folyik itt ezen a redvás zsidó gyarmaton. ahol lehet keresztbe teszek nekik és kurvára nem féltek leírni a véleményem! "fehér" karácsonyt és új évet!
Már tárgytalan de te viszont elküldheted a postai címed. Meg lepit küldenék neked.
mi piiiz?
a telefonszámod eeeekűdhetted vóna bujék!
lime zőőőőd!
üdv! neked is hasonló Boldog Újévet Zsolti ! a fekete bárányok nem aszanak . még két év és újra megküzdhetünk egy szebb jövőért.

Zsolti a szebb jövőt nem ezek fogják itt szolgáltatni
a két ünnep között bezáratták az itteni önkormányzati okmányirodát hogy az eddig dolgozó polgár nehogy véletlenül ki tudja vonatni a télen nem használt járművét a forgalomból. így pár óra múlva dörzsölheti/né a tetves kósa a szaros kezeit az így kinyert adóval.

öcskös sírköves, január 1 -től ha a sírhely köré járdát szeretnél készíttetni akkor -most figyelj- területfoglalási díjat kell fizetned ami egyszemélyes sírnál -fogódzkodj- 28 000 ft , a többi nagyobb x2 x3....., a sírmegváltási díj a 4x emelkedik, egyszemélyes 40 000 ft helyett 160 000 ft az jó? szeretnék eccer szembemotorozni 25% kósával
BUÉK
jobbos oldalidomod van-é?
A kuklopszra kene 96-os
üdv. fekete bárány! boldog új évet a lázadóknak!

Alszanak
a dynók visszatértek!
Szevasztok trogerek!