Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na bazz, még le is vettem a sárga rigádról.
meeeee bezártak!
2.idénre vége a bricos szaroknak.
Sokalltam fent a vezetéket!
szeva téleg igazad van,az még a keleti légió,ott még autókkal járnak nem kenyér piritókkal Téleg ez Debrecen
Szeva Haver!
Ez nem Nyíregyházán készült!
én azért szeretlek mert mindig meg nevettetsz néha olyanokat mondasz hogy esküszöm lexikont kellene irni,,Sedu köpései" cimmel mna, a határ oda vissza 84km--er.+ debrecen oda-vissza 200 kereken és ezt ugye,napiason kentem csak 1 példa mert ugye máshogya is el hortam a dolgokat és ugye ezen kivól más dolgom is akad hogy kocsival menyek épp ma néztem hogy igaz nem napi 2000-ret de 7 nap alatt bele vágtam 1100-at kereken,és ugy igénybe is vannak véve rendesen aaz autóim szittátok az ukrán gázolajat,érdekes a Pipi tolyólyának semmi baja nem volt és nem 1X tankolt már nállam és nem 5 litert és külföldön is vannak komoly autók és nekik semmi baja nincs az occo olajtól sőt azt is el árulom kint ugyan azok a kutak vannak mint ithol
És miben van soros adagoló a régi merciken kivül? 1,5-2 tonnát még el is kéne vinnie b-s jogsival.
Bogyó vontatni is kellene vele illetve egyhuzamban 2000 km-t menni. Nem csak a határig mennék vele 2x20 km-t mint te. Havonta 8-10,000 km-nél nem mindegy mennyiért tankolunk.
7 ágra süt a nap........te meg el vitted
ha még mindig az üzem anyagon vitatkoztok vegyetek ilyet.........ezt nyiregyen lőttem
nem tudom mennyi az ára és azt sem tudom hol rdeklődjek
Arra nem számítottam, hogy a két ünnep között még dógozni is köll Asztán január első felében még vizsgázni 4 tantárgyból. Több a dógom mint egy átlagos hétköznap, de ti csak ne sajnájatok, ígytok, szórakozzatok
Te sedu nem tudom Nekem 99-es hájeszom 3 évig volt, én benzinkúton tankoltam bele
Szerintem tárcsás adagolós, az mindenféle pakurás kávézaccal nem megy el A soros adagoló viszont bírja mint jóisten a szidást A mostani magasnyomáson működő autóimba(hájesz, rönó mester, már majdnem, hogy a magyarországon forgalmazott kúti üzemanyag sem jó Én beszéltem erről, egy hozzáértő faszival, aki elmagyarázta, hogy a motorok fejlődéséhez, magyarországon és a környező "keleti blokkban" nem igazították hozzá szabványban az üzemanyagokat. Vagyis ugyanazt sz@rt tankoljuk ma is a korszerűbb verdáinkba, mint 15-25 évvel ezelőtt az 1200-es zsigcsijeinkbe vagy L40-es ifájainkba. Fura ezt hallani te a mindenféle zöld, sárga, kék, színbe pompázó külföldi benzinkutak az üzemanyagot százhalombattáról szállítatják csővezetékeken keresztül. Különbség csak annyi egyes kutak között, hogy adaléknak mindenki a saját sz@rját tölti bele.
Ha nem lopják el, nem bizniszelik el
Ezért van az, ha már osztrákiában tankolsz, fura módon jobban húz az autód, finobban jár, ja és kevesebbet fogyaszt, mint a hazai bengákkal
Te tanujjáá! Ne vigyorogjáá!
mert tőlem mentél :
természetesen nem úszhattam meg hogy nyírbátorba ne nyávogtassam meg a nyomorultakat, jöttek is utánam vagy 400 m-t villogva nyávogva, hagytam hagy élvezhessék ki kedvükre az "eksönt", most is kiosztottam őket hogy kell /ene/ megállítani valakit, de nyomták a bunkó süket értelmetlen dumájukat, íq nuku szint. legközelebb megkérdezem melyik volt a safőr, ha beültetnek egy óvodás kisgyereket az is a fénykürtöt baszigálná villogan és nyomná az eee eeee eeee eeeeeeeeee eee-t.
nem tudok olyan oldalt, valahol pesten gyártják méretre, tán sokallod az árát?
Nálam így jön a net.