Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de remélem nem lesztek másnaposak.
De remélem nem lesztek másnaposak.
biztos a Tonic a bűnös.
Pipi 99-es Hiace megeszik mindent, vagy válogatós?
Sziasztok tud nekem valaki olyanban segíteni,hol találok olyan oldalt ahol Kawasaki zzr 600-as hátsó doboz tartó konzol méretezése fent van. Szeretném magam megcsinálni.
Azért remélem alkoholt nem fogyasztotok
indulok bácsi. hja a cuccod az még ott lóg a szegen
tudtok élni
Jól éreztük magunkat......
Lengyuszkám reggel azt se tudta hol van.. .
igen, de még van pár dolgom. úgy is felhívlak "bácsi"
estére jössz?
akkor azért hivja hát az asszonyod a pöcsödet fenyő fának
pipi az alkukirály
Szerintem van még a családba egy 15 ha-nyi kivágandó fenyves, de mi árustol vettük, mint minden évben
Kérdeztem is a hölgyet:
- Drága asszonyom, hát hogyé mondja aztat az aranyos kis fenyőfát?
- 3000 forint
3000 ? Azé a kis szaré
1.Jó reggelt.
vevő nincs egy CBR 600 csere lenne, de úgy kezdte hogy drága a motorom a CBR átfestett és törött idomokkal lenne. 350 ért grande eredetit ad, úgy mint a 9 ből 700 ért, ha ezt nézzük az eladó motorok 70% túlárazott. nincs közös megegyezés ebben a csere dologban de lépünk tovább, gyári idomok le üvegszálas idomok fel, pár módosítás és megy tovább a motor, úgy pályán is lehet használni ahogy a csövön kifér. én megpróbáltam de nem sikerült nem esünk letargiába. januárba és februárba minden hétvégén meló- szo/vas- áprilisban az első pályanapokon dzzzzsíííííííííííí. májusig forgalomból ki lesz vonva, abból az adóból egy fityinget nem kapnak a zsidók
hosszabb távokat szeretnék menni vele, és ha összejön akkor alpok. átnézünk majd szlovákiába is, csak ott már gyök2 szabad túrázni a külföldiekre rászálltak a csicskák ott is.
Van jelentkező a motorodra amit árulsz.
ja és motoroznak.
azok ott egerben döntik-öntik magukba a szeszt,
Á csak lusták a sok kajától.
eeee koptak a rájderek
Na itt is téli szünet van?