Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Eladóvá vált szeretett Kawasakink,esetleg ha valakit érdekelne.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
(Bocsi ha nem ide illik).
ne is nyissál olyat............
ópel generátor lent holnap szerelő.
nem akarok kölcsönzőt nyitni
ebben a topicban öreg motorosok vannak, ha elkurjantanád magad hogy fizeted a pályanapjukat a topicosoknak tán 1-2 szállingózó lenne, de egy jó beszív-behu bulira lehet több jelentkező lenne.
nincs is jobb egy átbulizott este után a stégen pihegni , közben a szúnyog hadsereg szívja a véred.
a legelső pályanapon az volt az első a motor indítása előtt hogy be hajtottam a tükröket, mondanom se kell kb 2-3 motoron láttam hasonlót, ha most meek még tükröt sem viszek. érdemes a pályamotorozás topicban kérdezni, a pályán neked kell vigyáznod a másikra. a kezdőt is bevállalom, addig legalább pálya szagot fogok és felmérem mit lehetne kihozni a motorból. a féktávokat is bemérheted , gumik tapadását felmérheted, vagy a keréknyomást próbálgathatod. nem szabad a kezdőt komolyan venni.
senki nem mondta hogy jön akkor miböl gondoljam
mé mé me lefoglaltam a futót és szombat reggel vissza kell vinnem, mé? ha hamarabb szólsz akkor horgásztanya barackpálesszel, és akit leköröz a csapat azt megszákolnánk vízen!
mé mé me most mondom
Kell a Haladó csoport mert a kezdőben pl. mindenki a tükröt sasolja meg ilyenek ezzel nem akarok senkit megbántani csak azért mégis jó ugy haladni hogy élvezet is legyen, akkor remélem összefutunk majd mert sajnos egyedül leszek de egy ződ motoros hülyegyereket csak felismertek
te, ezt csak most mondod!
miért nem hamarabb szólsz? akkor én is motorkával mennék és mehetnénk horgásztanyázni.
Sziasztok:Tökös kawások,kérdéssel és kéréssel fordulok -e motoros társadalom csoportjához.Szükségem lenne a tapasztalatokra milyen kipufogót vegyek a zx9r re ?Amelynek Mély hanggal kellene rendelkeznie és az e1 minősítéssel ,ami most van kipu az Mastek névre hallgat 60 as be és 60 véggel 50 es összekötőcsővel,vagy ezen milyen módosítást kellene végezni a kívánt eredményhez? Előre is kösz.Mindenkinek jó Pálya motorozást a Lime Partyn és széles utat.Sajna melózom és nem tudok részt venni e családi as napon,de sokat gondolok rátok.
és ha viszem az ópelem futóval? te meg a hasszózast meg a dupla burást? mna?
mi történt? le tolták?
tavaly egy rsv apriliára ragasztottak kawasaki feliratot. egy kört tudott menni.
és az baj?be köpnek?
azt nem de nem fogja kiszúrni csak vagy 100 kawasakis hogy egy huhuki keveredett közéjük.
még ne örülj, most jöttünk a havertól és már a városban tolni kelletett a rohadék opelt. ez tényleg egy szar jármű, nem autó , ótó bazdmeg, ma kicseréltem a pollenszűrőt és a váltó rudazatba egy bizbazt mert nehezen vette a fokozatokat. most fujja a hideg levegőt zsír a váltó, de lemerült az akksi, már töltőre tettem veszi a töltést tehát generátor le, holnap s.o.s. szerviz, valszeg szénkefe vagy kommutátor vagy szabályzó.
jaja........máshol ugy sincs vagy forgalmit is kérnek?
oszt hová, a tankra.
közúti 1 = 2.15 felett
közúti 2 =2.15 alatt
Szekibá..........trükközhetünk a matrica ragasztással?
garázs fogság mint a Trógernak
hol vagy pipi