Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tisztitok
Nagyon el voltál tűnve,sok volt a meló?
Csövek? Ott töltesz vagy ürítesz?
Helló Michlein mester. oszt miből gondolod?
már ithol vagyok.........csövekkel a picsámba
Ja Jimy nálunk wellnesszel.
Drusza neked már goldving kell szegény kilences csak roskadozik alattad
Na mi van ketteske unatkozol?
Ez 1alacsony költségvetésű motoros találkozó.
már sokáig vagy Kékvér?
ez pontosan igy van csak kihagytad a horkolo,jajgató,álmában beszélő,folyamatosan összeszaro,ordito visito szobatásakat
de remélem retúr! .
reggelt mi van itt? nem betegszoba kifelé az utakra télen itt sírtatok
kb. másfél hónapra
ja!menetrend szerinti beutalót kaptam!
Mé vasutas letté
Na indulok mert 7re kell menni a MÁV kórházba.
Nem akarok reményt kelteni benned A zsibbadás általában sérv
Remélem tökös nővér jött lázmérőzni.
Jó,majd +nézem hogy miből lehet választani,és úgy döntök. Nem tudom hogy neked milyen tüneteid voltak,de nekem a derekam annyira nem fáj,csak zsibbad a jobb lábam +a herém.
Bogyeszt tegnap műtötték a gennyedző hereherpeszéről. Gondolom fáj most a herék teljes amputációja. Meg egy kórházba te reggel 5 után már nem alszol
Azzal kezdik, hogy jön a kibaszott nővér fél 5-re vagy 5-re a qrva hőmérőjével aztán visszabóbiskolnál éppen akkor jön a takarítónő Na megint próbálnál visszaaludni de jön a nővérváltás és az előző műszak bemutatja ki miért mivel fexik ott. (közbe már kibaszott nagy ricsaj van a folyosón) megint próbálnál bóbiskolni, addigra jön egy rossz küllemű faszi borotválni a melleted fekvőt a reggeli műtéthez . Már éppen elaludnál amikor megérkezik a reggeli bőségtál, (ez kb. egy szelet kenyér egy minivaj, meg egy vékony szelet párizsi ) Addigra rájössz, hogy már alvásról itt szó sincs, tehát szépen felülsz az ágyadba, azt a saját evőeszközöddel elköltöd azt a hatalmas mennyiségű reggelit Mire összeszedegetted a pizsamádról a morzsát, hogy azt is még befad, akkor megérkezik a reggeli vizit. Ezt onnan veszed észre, hogy annyi fehérruhás istenfasza jelenik meg egyszerre a korterembe, hogy az osztályon nem dolgoznak annyian összesen Mindig azon gondolkozok, nem-e máshonnan is jönnek ezek Nos mindíg azt kérdezik - Hogy érzi magát?
Teljesen mindegy mit mondasz rohatul nem érdekli őket és mire felocsúdsz már a szomszédokat kérdezgetik és el is viharoztak. Ilyenkorra már teljesen kimet az álom a szemedből és 9 óra van Most már leehtne aludni, csak nem tudsz Innentől estig a reptéri kutya sem szól hozzád
Kékvér Az idegbecsípődést válaszd
Az qrvára tud fájni akár egy hétig is, de utánna nem marad semmi következménye.
Nehogy a gerincsérvet kérd akkó nyomorék leszel mint én Ja és onnantól mindig újjúl kifelé
Itt van 7vége és nem tudtok aludni?