Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2.
lehet inkább az évjárat
az biztos nem a méret!az a tiédnél a lóerő lehet!
a képen látható bukósisak SHOEI MULTITEC L 59- 60 as méretű de annál kicsit nagyobb---gyünyürű-karcmentes állapotban eladó 30 000ft ért !
A bolti ára 110 000 ft !
érdeklődni lehet-30 973 08 69
vagy gabor8181@freemail.hu
-kihajtható-behajtható-amit csak kívánsz.....postai úton is--!
Igaz
Ha bal kézzel csinálom és fordítva, akkor olyan mintha más csinálná
A jo oldalat nezdd!
Mar tudsz ball kezzel is rejszolni!
Ha jo feket akarsz akkor, furasdd fel a legnagyobb dugo meretere a masik kettot!
Na aakkor lesz am :No pagagyi!
Szeva lui
Úgy néz ki, hogy döntetlen lett
Tanú hiányában nem lehetett bizonyítani szakértői módszerekkel minden kétséget kizáróan az igazam Ezért az ügyészség nem emelt vádat a faszkalap ellen, minden fellebbbezésemet elutasított, a nyomozást megszüntette.
Úgyhogy mindenki benyelte a saját kárát, a szakértői és nyomozati költségeket az állam finanszírozta
Aztán mehettünk a picsába
Hajrá magyar igazságszolgáltatás, no meg a sok szar beszari ügyész
A masik felen 6 /7-es.
Hiaba ez a tuning szakma!
Az nyemen 6/7,5 os!
megnéztem megint!6/8!tehát helyes az okfejtésed,ez vastagabb!
Ne aggodj Lacko!
Engem is palira vett a csavo!
Jo szivel n is megnezttem de semmit nemm talaltam rajta!
1590 es szamot igen ,de nem hinnem hogy az a coll meret lenne
na várj!valami karika volt,és tényleg mintha valami ilyen irás lett vola benne!én annak nem tulajdonítottam jelentőséget,meg alig látszik a festéstől,de mintha 5/6 lenne rajta!
,
menj a badit szobaba a hulyesegeddel!
Vagy vegyel kawat!
Nincs rajta méret?Kár!Azért köszönöm szépen!Most egy Banditám van.Régen volt két ZX-9R-em is.Mindkettőn nagyon jó fék volt és a Banditán is ugyanolyan hatdugattyús Tokicók vannak de a fékhatás nem valami jó.(Minden Bandit ilyen) Nyilván más a főfékhenger mérete.Szeretném kicserélni a mocin a főfékhengert,de jó lenne tudni,hogy mekkora van a Kawákon.A Banditon 5/8"-os van.
Ez sziip gyerek,tuti hogy nem 1 ilyen csúnya apától van
szevasztok trogerek!
minek kell az neked?
helló!hát én körbelámpáztam az előbb,de nem találtam rajta semmi méretre utaló jelet!
Szia!
Mi lett a tavaj nyári baleseted vége?fizetett a biztosito?motorozol azota?/együtt feküdtünk a korházba/
üdv:Lui
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Annak a ZX-9R-nek a főfékhenger méretére lenne szükségem,amin hatdugattyús Tokico féknyergek vannak.97-es évjárattól 02-ig gyártották talán.Ha minden igaz,a méret rajta van a főfékhengeren coll-ban.Előre is köszönöm!
vicces a gyerek......
a régi ventillátorom,a hűtő is eladó,csak meg kell heftelni......valahol lukas
Én is gratulálok!megvártam a képet azért,hogy biztos legyen!de tényleg hasonlít rád!kár,hogy nem zőőőőd a haja!sebaj,majd sedu lefesti!
Jo reggelt trogerek!
Meg 1x koszonom a gratulaciokat!