Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zozókám ha tudnád, hogy pont Ő is ezt gondolja rólad, azóta amióta a kisfaháza ajtaja az első kinyitás után a kezébe maradt...
tudod pipi nem is csak a pénzről van szó hanem hogy átbaszott és ez nem valami korrekt amíg én fizettem és dolgoztam neki addig ő meg sunnyogot
Nemtom Én oszival már 2-szer is beszéltem, meg sms-ben el is küldtem a posta címem, jobb lenne ha közvetlen tőle jönne a gép Akkor még kékvérnek szólhatnék esetleg, hogy a lófej ne hozzád, hanem a fazi ágyába kerüljön
Igen Csak ennek a feje a te ágyadban fog kikötni ha tovább zsarolsz
Pipikém kiheverted a tejfakasztót?Ha minden igaz holnap elhozom a fényképeződ.
Sziasztok!Ti tényleg levágtatok egy lovat?Utoljára a keresztapában láttam ilyet.
Hát borzalamas összeg lehet
Amit itt felsoroltál azért nem egy ház ára
Na mondjuk maximum egy olyané amit te csinálsz
12 lapka az kb. 3600 ft. 4 gyertya max 14 ezer. egy szinkron kb. 5 ezer. Jimy ugyan nem lakik a közeledbe az belapkázná neked ingyen másfél óra alatt, na mondjuk ha ott valakit ezért meg kell fizetni akkor az is max egy 10-es. A karmantyúszett újonnan az igaz, hogy arany árban van(20-30 ezer ft), de jimy bátya azt is tud neked gyártatni néhány szász forintért, úgyhogy ott a posta a drága nem az anyag Akkor mennyi is az annyi össz-vissz talán ha 35 ezer. Bár ez is mondjuk relatíve kevés Ahhoz képest, hogy a régi toyotámra amibe volt fél millió km-er 3 év alatt nem költöttem ennyit
Egyébként most olvastam, hogy a javításért cserébe dolgoztál neki Akkor meg mit csodálkozol?
Ki mint vet úgy arat
bővebben
És még valami PIPI nekem neddumáljon olyan emberke akinek nem engedi az asszony hogy motort vegyen ki is hordja a nadrágot nálatok ? kici huszár
Himi sajnos úgy néz ki a dolog hogy akihez hordtam minden évben az a srác átvert mint szart a palánkon ,ha minden évben rendesen szervizeli akkor nem jött volna össze ekkora összeg ( nagyon úgy nézz ki hogy eddig csak a pénz nyelte le meg ami melót csináltam neki). Most úgy néz ki hogy találtam egy normális szerelőt ,ez az ember előtt szereli gépet.
csimbi ez nem neked szólt ,már jelzett a miki manó hogy vette a lapot. Pipi te mióta szólsz bele motoros témába ,tudtommal te nem vagy az csak voltál de akkor is csak kici huszár
Ti oszt nem szaroztok kékvér
Rendessen targoncával ölitek le a jószágot
Én szerda csütörtök csinálom, de nem targoncával
Én maradok a hagyományoknál, késsel megyek neki. De ha azzal nem jön össze, végzek vele sósborszesszel
Na ez is +volt
Szia!
Komplett nyergem van ha érdekel. 4 pénz
Az a motor zozó már rég úgy kuka ahogy van
Csak addig nem akartam sértegetni amíg el nem jöttél vele helyszínelni (Meg amíg szép kík volt és nem ocsmandék zőőőd )
Szeki vártalak nem jöttél a bilincsért.
Balestes törött nincs csak kpl jó bontortt 20000ft
1. jó reggelt.
héj zozo most mé tegezel
1kis közmunka és tele az ember pénzel.
Csá drusza, ha már szép ződ lett a vasad biztos felesleges foglalja a kék lánc spréd a polcon a helyet,én 1-2száz forintot költenék hogy a színben passzoló motor mellet legyen.
de nem azért Tomi,mert hogy tele lettek tankolva hanem más ért a béjemwét még nem adtam el
itt van lent a határ szélen fehér,fuszik van bőven meg gitt,kicsit nehezen indult(álitólag rég ketyegett) de melegen gyufára pöccent.......papiros,350 ezer