Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt keleten vér nem is lesz növekedés, már most százak-ezrek gondolkodnak azon hogy vissza dobják a vállakozóit.
aki nem fizetett melók pedig csak gyűlnek sorban. cimborám 200 000 ft-ot keres egy nagynevű vállalkozón egy éve, amikor megy behajtani rendre ráhívják a sünöket.
azt a sok üveget egy melós hely alagsorában lőttem fazinak, hogy készüljön az itatásra.
szükségem nincs a BMW-re, de hátha be tudnám cserélni vagy beszámítanék egy partnert-scudót a vételárba.
a kawás cimbora egy kereskedésben dolgozik, ma tőle kérdeztem hogy keresnek-e BMW verdát, megnyugtatott 15-20l a fogyasztása és csak azért nem keresik mert ennyit iszik no meg 235 ló ami év 70 ropi adó, amúgy vinnék mint a cukrot,de ez megpecsételi a sorsukat, astra huhki bármely típusa eladhatóbb még mostanság gazdagéknál is mint az a paripa, de az előbb említettek piaca is kereslet hiányban szenved, pang a piac szerinte, a hitelezés töredéke az évekkel az előttieknek.
Nem értünk egyet, de ezen nem fogunk összeveszni. Ha hivsz akkor csak hivószámkijelzéssel. Különben felveszem....majd kinyomom. Elhiszem, hogy nem tudtál a rejtettről. Viszont!
Beláthatod azt is, hogy egy ismeretlen emberkétől nem türöm el azt amit Te mondtál a telóba . . Talán ha egyszer személyesen is bemutatkozol és ez a véleményed majd akkor. Ha kell valami akkor meg csörögj nyugodtan!

Jó éjt!
adatlapot nem töltök, és sok nagy ágyú is törölte már, olvass vissza a modi oldalán.
a hívószámról lentebb írtam.
ha vissza hallgatnád amit és ahogy mondtál, lehet hogy te is megsértődnél, a reakciódra ellenreagáltam. ennyi.
nekem az nem gáz, de ahogy leoltott az sértő volt. ennyi.
miután megkaptam tőled a beosztásom feltúrtam a telefon memóriáját és ha hiszed ha nem: gyári alapértelmezett volt a hívószám kijelzésem.
nem érdekem hívószám nélkül hívni senkit, sőt nem is hívok, amint láttad bekapcsoltam.

csak ha lehiggadtál és belátod hogy nem így kellene hozzá állni a dolgokhoz- ami minimum hogy meghallgatod kivel beszélsz- akkor beszélhetünk az eladó alkatrészekről, akár telefonon is.

érdekelt volna a sportszűrő állapota és típusa 98-99 C
a C- és B első sárvédő, a C-hez elég maga a sárvédő a két oldalsó fül nélkül- ki azokkal együtt, mások nélküle árulják-.
köszönöm.
Nálam az a minimum, hogy kitöltöm az adatlapom. No meg az, hogy nem hivogatok senkit rejtettről. . . Nameg az, hogy személyesen mondom el a véleményem, és nem ismeretlenül telefonba, meg nyilvános fórumra.
De biztosan igazad van!
az exe pasi, hogy azt hitte? (bocs )
felhívtalak, és ha megvártad volna hogy az az arctalan fasz bemutatkozzon akkor még talán beszélgethettünk is volna az eladó alkatrészeidről, mert hogy azért kerestelek volna, ha segg módjára nem nyomod ki.
nem sértegetni akarlak, de van egy minimum amit elvárok ha felhívok valakit, erre te FASZ olyat gagyogtál amin más embernek is elpukkan az agya, volt már olyan hogy kinyomták és kész. de azt sem vártad meg hogy egyáltalán meghallgasd kivel beszélsz, így lehet véleményem a modorodról, ha ismerlek ha nem.
az exedet meg leszarom, ha gondod problémád van vele azt ne vetíds át más esetleg abban az ügyedben érintettlen emberekre/hívókra.FASZ.

nem én égetem a gumit, szíve joga kékvérnek vagy másnak úgy gyalázni a saját technikáját ahogy kedve és bátorsága van hozzá.






megcsöriztelek
Megdumáljuk. Csörizzmeg valamikor. Számmal! None az enyémmel!
van most két kilóm kp-ben később lesz több
Egyáltalán nem szar! De bizniszeljük hát.
inkább bizniszeljük el a szar sv-t a majestyre
Ahoz képest egy arctalan fasz vagy. . .
Azt hittem az exem hiv.
Mellesleg nem értem hogy mersz ilyet mondani egy ismeretlennek a telóba.
Tényleg nem szokásom beszélni senkivel aki rejtettről hiv! Az a minimum ,hogy nem tiltom le a számot.
(Ne sértegess, inkább tanulj meg gumit füstölni normálisan)











Ha már videózzátok.....
Sziasztok. Tuna valaki segíteni? Keresek 2002-eshez jobbos kormány csutkát. Előre is köszi a segítséget. Üdv.
az meg lassan homály
Estét nálatok is sötét van már?
estét
sokrétü szákember
Na mi? Azt asok poros üveget kell lemosnod. Ja a csöves segéd BMW gondolkodik,és akkor nincs gazdasági növekedés?
jó is volna
de én 2011-ben nem voltam a ringen
(sajna)
pff, ha látnád mi vár még rám

bogyó, gondolkodom az 535i-n
az elején mintha téged látnálak a képen a bombázóval.
Ahogy látom neked nem létezik a hosszú unalmas téli esték.