Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Én vagyok az apukád!
MZ-be mi raktunk távtartót, jól működött 1-2centi közötti, olcsón megcsinálja az esztergányos.
hát a Fazi gyereke......ha a Reni nem hazudik elvileg jövő7ten születik lenne Fazinál 1 kis összejövetel........de Mixer a fő szervező azt kérdezd ha előbujik
bövebben?milyen dínó?
hol lenne?
jövö vasárnap melozok,lehet hogy kocsim se lesz,mert a jövő héten müszakis
pontosat én sem tudok,de talán a jövő7
a kis dinón mulik mikor akar elő jönni
mikor?
te jösz Fazihoz? és Coyot?
ha valaki tud bontott '99-est szoljon má
kéne a 2 első rugó mert az enyimé jóval a gyári méret alatt van
csak rugó kellene

OK!
az a faszbukkon van te Cojotnak meg üzenem már ha vitánál járunk,,,,,,azt a kis másfél gurigámat hozhatná már
lájkolom!
kikacagol?az este veled álmottam bazz..........ha fele be teljesül akkor jó buli lessz a tejfakasztó
Most ismét magadat járattad le a zsibvásári stílusodban. Legalább 2 debreceni emberrel játszottad már el ugyanezt!
Milyen kerítés?
Amúgy rendőr vagy te is?
a kaput ne bazzzzz én csináltam
adjuk már el a majesty-t bazeg, had vegyek rendes motort újra!
Ha olyan van 10 órát ülök motoron naponta Te is tudod.
Tudod haver, te vagy a második paraszt aki elérte amit akart ezen a fórumon... Valóban sikerült elbasznod a tegnapi napomat. Ahelyett ,hogy elnézést kértél volna csendben, próbálsz mindenhol lejáratni. Nevetséges vagy.
Inkább maradnál meg okostolyásnak.... (abban legalább jó vagy) Gondoltam felhivom egy-két ,,barátodat", jobb a békesség alapon. Hátha rá tudnak venni, hogy vegyél vissza.
No és ekkor jött a meglepi.
Vannak neked barátaid haver?
Nekem vannak. Itt a fórumon is! Többen! De neked? Még az ugynevezett barátaid is azt mondták...
-Ne foglalkozz vele, nem éri meg...
-Egy suttyó...
-Zsidó gyerek, senki nem birja...
-stb...

Milyenek lehetnek az ellenségeid?

Tehát lebeszéltek a családlátogatásról.
De attól még nem tettem le rólad kispöcs. Jobban tennéd ha visszafognád magad. Senki nem kiváncsi a zsibvásáros stilusodra. Nem sajnálsz ezer forintot lealkudni kb 10 emailbe, de 20 forintot sajnálsz telóra....
Fogd vissza magad utóljára kértem, különben a méhtelepen köt ki az a lemezkerités..
te se szoktad, ha olyan van
Gyere te patkány!