Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vacap zozo?
szevasz tróger
Szevasztok trogerek!
Na emberek ma jött egy mail a hirdetésre melyikőtök volt az a semmire kellő aki küldte? Itt a pontos szöveg-( hej wazze szíp a gíp ,oszt hogyé adod? :D)
hülyék! erdőbe fát!
minek, hogy egy astra keresőre ne 200 hanem 500 találatot adjon! ezek háttal ülnek be a moziba!odakinn is felmegy a jármű ára ott sem sutyerákok dolgoznak a júróért. ahogy a románok elkezdték hordani azonnal + 20 % dobott a német piaci árakon, és ők minden szart elhoztak, majd a finnyás magyarok alkudoznak két karcon bolgár litván lengyel viszi ha karcos hanem.
szeva! múlt héten 670 m 50-es kpe-t terítettünk hálózatinak a két főnökömmel együtt. nagy vagányan letettük 3 óra alatt, de a két főokos nem rögzítette homokkal a toldásokat, ráadták a nyomást és egy óra alatt 10 m3 víz fogyott, négy helyen jött fel a nyomvonalon a buzgár 1m mélyről.

na remélem nem nekem kell kiásni az iszapot.
na keressétek igylink
hát ez nem jön össze
lement a regadó,kocsir motorra
mindenki megint kocsit hoz

link
Kanáry itt a legifjabb roncs is minimum 20 éves
Nyugaton egy bontóba, még akár lábon is el tudnál vinni 7-9 éves autókat szinte hiba nélkül
Klackókám láttalak elsuhanni a kecskeméti úton csütörtökön mikor hívtál intettem de merev nyakkal az utat bámultad.
Aznap épp 18 órát dolgoztam a héten eddig 62-őt, + rájön a ma teljes délután De holnap van egy szabadnapom
valahová pecázni megyek
Üdv majd próbállak telón elérni
1jó reggelt.
az út hibája. nincsenek kanyarodó sávok, gyorsító lassító sávok.
gyári dobbal donorként közlekedünk, a nyitott dobért a nyomorultak verik a nyálukat. a 2000-es lámpáját ha nem veszi észre akkor mit lát a nyomorék. nem volt beállítva a lámpám így országútival is simán járkáltam nappal, most hogy a 35-ösön egy este belőttem őket már zavarja a szembejövőket, villognak rám én meg intek hogy "köszi" hogy észre vettél.
találtam használhatóakat, ha kell akkor keress meg, de zajolnak ám mellettem rendesen.
A kereszteződéseknél érdemes lassítani,nagyon rosszul lehet belátni az utat,aki ki akar jönni.
pedig ott én is szoktam terelgetni rendesen a dögöt.
délig meló van, mert megnyúznak a tetősök és elevenen sütnek meg a kátránypapírjukban ha nem lesz lemez hétfőre. lapos tető szigetelés minden fronton, 2km lemezt kell lenyomnom úgy hogy ma mellé álltak a raklapnak és felpakolták mindet a szállító járműre és néztek ám bután rám: és a többi
Jó estét mindenkinek!
A közelbe nálunk is történt most hasonló,kifordultak az egyik srác elé a polgári elkerülőn,a kocsi orrát kapta el,az egyik golyszli bánta...
Nem írtam el,én jelenleg ennyiből gazdálkodok.
szevasz szeki mester holnap összejöhetnénk ha jó neked
bakker ez csúnya lehetett