Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tegnaptól beléptem a ZX9R tulajok körébe. Páran már ismernek a topiclakók közül, Egy 1994-es szépség lett a garázsom új lakója.
na haza értem én is épségben !
fazi köszönöm a vendéglátást jó volt a buli
bár sok minden ki eset az estéből
napot! Pipi kivánságára uj ruci
Uraim már nincs KILENCESEM!
Elvitték!
Nem sokáig élveztem!
5 év 230 Km!
szerintem a felfogatása csak a rizsrakétára való
béjemwére nem jó?
Sziasztok, egy kis segítség kéne:
Eladó egy VANCE and HINES tipusú titán amerikai sportkipufogó Kawasaki ZX6-9R motorkerékpárra. Ha azt akarod, hogy Tiéd legyen a legszebb hangú, leggyorsabb Kawa, akkor hívj fel, a 06-30-422-7684-es számon.
ajánlom a coninental sport,vagy road attack-ot,nekem 11000-et elment,normál használat mellett,meg volt ring is közben.nagyon jó gumi,turázni tökéletes ,és árban is szinte a legolcsóbb ,most road attack-2 tettem fel.már van benne 5000 km,és bőven 60%-os a gumi .
Slick gumi az tapadni fog
190/55-ös Metzeler Racetek van eladó, az utcai sportgumi. Ha eljössz érte fel is szerelem.
Ami nagyon szuper csak kicsit régi az a Michelin power race (soft).
Sziasztok!Egy kis segitséget szeretnék kérni.Most vettem egy 2000 évjáratú zx9 mocit.Sajnos gumikat kell rá vennem mert azok 2003 rajta és már elég repedezettek.Szóval melyik gumit vegyem szerintetek nem akarok pályázni csak közuton használom majd a mocit.Előre is köszi.
Pálinkás jó reggelt mindenkinek.....főleg akik most dorbézoltak....
Remélem ma is mindenki "Jani", nem csak tegnap este....
Bogyesz eszem a zúzád hát Pipihez mivel mentem még tavaly hál istennek Szeki mesternek köszönhetően
Zozokám neked meg oldodtak a váltó problémák?
én inkább lennék Fazinál és nem normális mert akkor tudnám hogy van jogsim és van mivel el menni
Én is mentem volna, de esegetett az eső és nincs rendes rucim még....
Na végre itthon és tiszta a fórum. a sok alkesz most Fazinál lébecól igy csak a normálisok maradtak
kalózok vagytok már trógerek ?
jó reggelt
Délután m1ek!
Sor mar behutve
Itt a szamom.
306983626

Mikor indultok?
ühüm.