Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ezt pont fordítva mondták a lámpánál állva...
Szegény Lacika, kellett ez neki?
Azért a foglalót még ne költsd el
Hátha kipróbálom egy 10-12 sör után a közeli M6-on mi a vége
Most csináltad meg és már el is adtad
Végre volt a sok xar honda után egy jó motorod
Rohadt jó a szemed! Van egy-két hianyossaga de az mar az uj tulaj gondja! Vasarnap mar mast boldogít! De ideiranyítom az embert! Jaa és helyben marad!
Oh be gyönyöjű
Nem gondoltam volna, hogy ez valaha is elkészűl
mire kanári eladta az övét az enyémet meg rommá törették velem aDDIGRA KÉSZ LETT A CSAPAT 3-ik BORDÓJA
Fazihoz minden képp ezzel gyere Hasonlóan fasza állapotban volt az enyém is
Mondjuk a remér takarónál egy idomcsavar hiányzik a tanknál
és egy kutyagumin is áttoltad a gépet, ez a második képen látszik
Na mivan trogerek?
Szabin vagytok?
Hát ha holnap kibírja a 80 km-t oda vissza akkor igen! Az 5 év alatt ma mentem vele elöszôr utcán! Elég fura volt! Még biztos állitanom kell a karbin mert alapjáraton nem az igazi! 6 ezer fölé még nem forgattam! Csak ovatosan mert még jaratós! Sokat állt! 8 évet!
Ezzel josz?
Holnap megy műszakira!
nagyvas.hu
Japán gyártmányú kiváló alapanyagokból készített telszkóp szimmering. Katalógusunk a gyárival megegyező méretű szimeringet ajánlja, ha nem találod a motorod az adatbázisban, de tudod a méretet, a terméklistából választhatsz.
Két rugós kivitel
Mérete: 46x58x10.5
mindenki aszik?
vagy az asszonyok le tiltanak benneteket?
Szeki bácsi nem vagy?
Kb. 2-3 másodpercig járt. Nem sérült a dekli, olaj sem folyt el.
Mennyi ideig jára motor eldölve? Mekkora fordulatszamon? Mert egy haverom is így járt a kilencessel csak neki kilyukadt a generátor dekli és elfolyt az olaj!Neki sem volt olajnyomás! Azt hittük a gomba szart be, de nem! A nyugvo csapágyak rásültek a fötengelyre és megforogtak a blokkban!Csak blokkcserével javítható! Tekerjetek be egy nyomásmérô orát a gomba helyére és ha akkor sincs nyomás akkor elkezdhetsz aggodni!A blokkot szét kell húzni!
neeeeeem Fazi ezt most téleg ki hagyom ne haragudj de attól remélem eljösz hozzám?
Elmegy erted Jimy?
Szekibá...99-eshet van lomod?
ha nem kerreg a motor járás közben,akkor valami bizti,gomba,jeladó főtt meg vagy valami kábel le csuszott......ha kerreg és kótog akkor ne is járazsd.......baj van
Helló sziasztok!
Van egy Zx9-esem, és sikeresen eldöntöttem a jobb oldalára és elment ez olajnyomásom. A motor járt mikor eldőlt álltó helyben. Levettük a kartert alul a csövek a helyükön vannak a szűrőtölcsér is a helyén van. Elvileg a szivattyú is forog mert a vízpumpa lapát forgott és ugye egy tengelyen vannak. Valakinek esetleg lenne valamilyen ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
30/698 3626
Szevasztok trogerek!
bogyesz facebookolj egyett