Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem... indultam a Shox Motoros Áruház "2012 es katalógus" arca címre és ha megkérhetlek titeket hogy akinek van fecebookja tetszikelje le a képemet jó lenne ha egy valódi motoros nyerné meg, azaz én a képet úgy tudjátok "lájkolni" hogy előtte a Shox Motoros Áruházat is lájkoljátok ezt kéne :)
Nagyon sokat segítenétek
Nekem több ismerősöm is eladta az utcai motorját, pont ezek miatt. Lehet menni pályára, vagy cross motorral a mezőre bohóckodni.
Én is agyalok ezen, az asszony motorja pedig jó lesz fagyizni járni.
Negatív reklám is reklám!

A 929 sokkal komolyabb gép, egész jól lehet vele pályázni is, csak egyszer akart kiesni alólam, 5.-ikben teligázon beszitált a hátulja. 600-as ettől megbocsátóbb.
Nem lesz télen sem olcsóbb CBR. Ha kell tudok egy 2005-ös rendszámost 800-ért. Ez már az ülés alatti kipufogós RR. Magyarországi, műszakija lejárt. Ha adsz bele előleget elhozom.
Ha folyton ezen agyalsz hogy:"mi lesz ha",akkor biztos beleszaladsz valami gixerbe.Én sose gondolkodom ilyesmin ,tiszta fejjel,"normálisan"kell közlekedni oszt annyi.Persze vannak őrültek az utakon ez TÉNY!Sajnos ezellen nem tehetünk semmit ,de ha mi is hozzájárulunk valami hülyeséggel a baj bekövetkeztéhez,akkor megnő az esélye hogy meg is történik a baj
Lehet hogy az ismerőseidnél is volt ilyen.Persze a vétlen srác beleszaladt pont
Fel a fejjel,és ésszel motorozni!
Jo reggelt trogerek!
Hali!

Már én is túl vagyok a nyaraláson, lassan összehozhatnánk a fékolaj cserét egy kis sörözéssel, ha benne vagy...persze hazaút, csak estefelé józanul.

Üdv.
OK! Számod megvan!
Basi ha belefér,Szentendrén 1hideg üccsi vagy meleg kv a vendégünk vagy.
Szevasztok trógerek!

Jó régen nem voltam már itt, bocsi érte és sajnos rossz szájízem van. Ma hallottam, hogy egy régi kedves ismerősöm, meghalt itt a Mátrában motor balesetben. Természetesen vétlenül, egy autós kisodródott szemből és telibe kapta. RIP.
Mióta megvettem a mocit "nem olyan régen" már a 2. haláleset a motoros ismerősök közül és 1 bagy bukás, ami szerencsésen végződött.
Kicsit elgondolkodtató. 2 kicsi gyerköc van.............
Na mind1.

Motorozni azért jó érzés, de néha félelem fog el, mi lesz ha.....
Jó estét.
ami töled 500 m-re
estét. fazi cim?telszám? vagy valami elérhetöség
És ezt láttad?
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Micsoda nepper lehet a gyerkőc
Szeva Sedu nem baj nem kerget a tatár, ha most nem akkor majd ősszel úgy is olcsóbbak lesznek. Rendszámos nem kell és max hatszázas mert még Örkényben is csak másodikkal megyek néha a célegyenesben egy pici harmadik
Már nem kell várni, reggel lefoglalózták.
Ott van még a nagy is, ha rendszámos ciberét szeretnél. Az is a legolcsóbb a piacon
l
Remelem hozam 30.-an tegurultok!
Az teny ,hogy nem volt hideg
de mindenre van orvosag
Pedig jo kis buli volt
Nem votam mert olyan meleg volt hogy nem volt kedvem motorozni! Este nyockor gurultam fél órát rövidgatyában és pólóban de még akkor sem esett jól!
Voltal Polgardi buliban basi?
Me nem lattalak
Sikeresen tuleltem Polgardit
Szevasztok trogerek!
Ja a drága bátyám hívott mindíg így bár mostanában nem mondja
Akkor inkább a következő hétvége ha az jó neked.Sok idő lenne ez?