Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek szerint otthon, ha ott van a géped
egy fél órája keltem fel és nagyon boztam benne hogy ithol kelek bebasztam............2óta alszok
mi van Veled bogyóka? rég hallottam felőled
jól meg őszültél te ember mióta nem láttalak
, , ,
Ez a hosszúoldal ne számold 239 fa
Ehhez két tálca sör most nem lesz elég a végéig ha megint Attilabarátom lesz a segédem Lehet jobb ha felfogadok egy mesterembert olcsobban megúszom...
Mikor indulnatok Polgardiba?
Pipipácsi rááldozta a hétvégéjét és 93 db fa lett lecserélve
, ,
ez max 1 het!
Neked 1-2 honap!
Mert ballfax vagy!
persze sokat írsz vele ,csak otthon meg ne tudják
az nem
"Nagyon sokat írok vele, mégsem kopik el a hegye"
Előbb utóbb a pöcsöd is lecseréled műanyagra ne hogy az is elkopjon
Fazikám, én nem tudom nállatok milyen és mennyi kerítés van(pedig voltam már de nem emléxem ), hogy reggel gyorsan lefested oszt kész
Ha én elkezdem ezeket nálam festeni az több hónapot emészt fel az életemből, idegeimből, türelmemből
Ablakcsere után nekiláttam, festegetni. Ha már újjak a nyílászárók legyen szép a környezete is.(5 éve csináltam utoljára)
Lefestettem az összes spalettát is két soron, előtte lecsiszolltam(24 db) A felsőszinten a korlát 81 fa , középütt is 50 valamennyi lent már csak 30 egynéhány 1 sor csiszol, egxy sor len olaj 2 sor festékréteg kora tavasztól minden reggel 7:45-ig minden este 17-órától ameddig láttam és az összes hétvégém ráment. A tiszakécskei buli előtt lettem kész addigra be is durrant a hátam Nos a kerítésre is sort kellett keríteni
Viszont én már úgy vagyok vele, hogy fessen az akinek két anyja van Soha több nem akarok láti még ecsetet sem Így találtam rá errre a csodálatos műanyagkerítésre Idén csak a front oldal készül el.(már java kész) jövőre a hosszúoldal kb. egy használt 9-es árában
Ha van sövény akkor mi a fenének a kerítés
Bevettétek mi
Nálam itthon elég gázos a sövénnyírás a kerítés mellett
Ahhoz, hogy hozzáférjek mindíg le kell szedni a kerítéselemeket...
Az jó lehetett....én melóval ütöttem el az időt!
Egy pecázás jobban esett volna!
akkor felül lettem birálva de most a lányom vitt volna

Multkor is hivtalak!
itthon unatkoztam szoltál volna megyek
Csako !
Reggel gyorsba lefestettem azt GOOO peca!