Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem első körbe 75-80 at mondtak a bontóban ezért inkább szekinek szóltam na meg nem akartam hogy átverjenek a mesti meg csak ért hozzá
?
Sosem tudni!
Az ordog nem alszik!
és most?
kész a hal?
Majd szol az emberke ha kell neki
Elherdalni nem akarom ,sosem tudni
En is ugy tudom ,hogy 40 korul vannak!
a egyedi meg állapodás volt szekivel de ha 40 alatt kap jó váltót akkor össze teheti a két kezét
reggelt
20 ert valoban ajandek lenne!
üdv
Menyiert kaptal bontott valtot?
Hali ürültem volna ha bontott váltót 20 ezerért kapok ,janikawa ne halogasd a váltó cserét én is így jártam és szét is durran utána amúgy keresd szeki mestert a fórumon ő már kawáwal is álmodik
Oké majd később benézek
Majd ha előkerül Szeki vagy Basi,akkor ők mondanak neked egy kicsit konkrétabb árakat is esetleg,mert ők szerelnek is!
Köszönöm szépen majd szétnézek.
A szerelés díja nagyon szerelőfüggő,az új alkatrész árát nem tudom.Egy bontott váltó pedig megegyezés kérdése.
Én itt a szerelésért max. 35-40-et adnék,egy bontott váltóért pedig 20-30-at.De erre nincs trend,ez mind megegyezés kérdése!
Hát igen még olyat kell kerítenem aki szétszedi.
Ez mar a szerelon mulik
Regi blokkomban volt ami fotengelyes lett
Semi baja nem volt
Biztos úgy van csak úgy nagy vonalakba kb mennyiből jönne ki mindennel.
Helló!
Fogaskerék cserével!
De ha a Fazi váltója jó állapotú,akkor egy komplett váltó cserével valószinűleg olcsóbban jösz ki,mint egy pár új fogaskerékkel.
Blokk ki,alja le és cserélhető.
Oké minden segítség jól jön, gondolom előszöris szét kellene szedni hogy kiderüljön mi a baj és mennyibe kerülne a váltó ha kellene.
Jelzeskepp irtam ,hogy van 1 valtom!
Nekem sajnos nem fog menni a szerelés nem értek hozzá, szét kell néznem még ez ügyben. az a baj hogy lövésem sincs hozzá, ezt majd szakemberre kell rábízni meg a pénztárca sem valami vastag.