Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor gyere szombaton, az öcskös lesz, neki oda tudod adni.
gazdag gyerek? ?én?összekeversz a Pipivel
éppen ma számolgattam hogy az ez évi kiadásból simán meg lenne a K2
Ugy is gazdag gyerek vagy mit panszkodsz,valakinek mindig meg kell füzetni a tanuló díjjat/ugy látom mindig minden esetben te vagy az/
csak szombaton tudok menni itt a sok olajam ma sem indultam Hellához mert elegem van az asszonybu de meg érdemlem köszönjem magamnak
más kérdés;mi lesz a telóval,lesz?
Köszi a választ ,egy kérdésem még lenn e az első futó művet hogy tudom stabilabbá tenni ,a Jimy mondta hogy eseleg valami rugó előfeszítő pogácsát csináljunk bele neked mi a véleményed ?
a picstát több kárt csinál mint hasznot
nincs már alkatrészem hozzá, el ment az xj-m és az új tulajnak minden maradékot oda adtam.
holnap fuvar gázolajból?
nem hónap ótán
Szekivel nem találkozol mostanában ,légyszíves kérdezd meg tőle hogy nincs véletlenül neki egy xj600 első fékbetét rezgés csillapító rugója .Előre is köszi
Mi az hogy túl szörős a múltkor nem ezt suttogtad a fülembe
Na elmúlt már a halálfélelmed az asszony hatalmas vezetni tudásától,vagy még nem találták fel a megfelelő erösségű italt?
amugy itt vagyok ahol a part szakad de ugye te most engem nem láto
átadom a puszikat-----mi is puszilunk benneteket de inkább cukorborsót te tul szőrös vagy ..............nekem Jimbót már rég kiszartam most a liba uralja az ólját
Szia Pipi tényleg kinyiffant a Szende bácsi vagy csak a kanári szigeteken nyaral?
hol az a z itt Bogyó?Te nem egy háromszög egyik sarkában laksz?Közvetlenűl A Jimbó olja mellett. Üdvözöljük a cukorborsóval együt a Zsuzskát is ,na jó téged is.
Én másképp ismerem /aki nem drogozik az ne is igyék/
ittvadok
ok!itt vagy telón még pontosítunk!majd kérek számot!
El gurult.
hol a bogyó?
Üdv.
Hali Klackó vasárnap lehet szó kecsóról
aki nem drogozik,,,, ne is egyék!
Ja azt ebbe a nagy túlélésbe kihalnak körülöllem azok akik segíteni tudnának
ménem az a vadbarom nyiffant ki akinek köszönhetem a titán vázat...