Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerjózsa megyen a motorbiciglivel:
http://youtu.be/XihQeZpwqpE
Különben is, szerintem a Te ablakosaid is úgy dolgoznak mint én.
Jól, gyorsan, és olcsón. Ebből kettőt választhatsz.
Jó reggelt!
Pipi az ablak miatt ne aggódj, legalább a fényposta miatt nem kell mindig nyitogatni.
Meg hát, hun van még karácsony?
Jo reggelt trogerek!
na pipi kültem az ótótkat
3.-dikk
1.Jó reggelt.
a csipsz kék
kányócal mi ujság,
készülődés
most lőttem
nemke dolgozzanak csak neked
ha gondolod elküldöm az ablakosaimat azok majd kikapják az összes nyílászárodat feszítővassal, ha ez segít...
ez akkor történt mikor hivtalak és végig halgattad a hatalmas kiabálást én mentem mOszkvába gondoltam addig megcsinálják tévettem.........most 1 hatalmas lukból lóg ki kb 10centire 1 müanyag doboz
remélem te is előre fizettél...
azt nem mert nállamis szocpolos házat csináltak a lakásból a villanyóra beszereléssel 70ezerért
Meg kellene egy villanyszerelő is
Azt tudsz ajánlani...
na figyu Pipi csak azért mert jó barátom vagy,holnap küldök két aztót..........1ik a munkások akik meg csinálják az aklakokat,a másik egy sötétebb ódi akik visszaszerzik a kifizetett pénzed.............magyarul nem sokat tudnak de ne is kérrdezgezsd őket had csinálják a feladatokat.......délutánra fotókat akarok látni hogy kész az ablak és meg van a zséd
szerintem az enyim vót de nem árulja el az uj gazda
Másnak is ismerős.
Ja ez a hajlékony üveg. És a kilátás is pazar lesz.
a 10-esen találtam 1 ösmerős motort
addig sem kell a klimát kapcsolgatni a fájós kezeddel
ÁÁÁ már kora őszre bent lehet
addig meg már ki is gondoltam mit csinálok
mezőgazdasági síkfóliából szabok ablakkeret méretűt és rajzszöggel rögzítem A szelet, esőt kint tartja, a napot átengedi van itt ÉSZ
csak 19 ablakra egy bejárati ajtótokra és egy erkélyajtó tokra kell szabnom megvagyok vele no perc alatt
reggel 7-kor nyit a gazdabolt, én leszek az első vásárló