Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, jó estét!
Itt ülök a gép előtt, bőr szerkóban, kesztyűben, és bukóban.
Me, hogy motortalan lettem, és legalább az érzet meglegyen.
A mai nap késő délutánján el kelt.
Köszi ez olyan mint előttünk a non stop legalábbis az arcokat felismertem.
hé penge te sem tudod milyen két fajta szú létezik?
egészségedre itt van még 1 kis Moszkvai http://youtu.be/Dsi7hMqZz1Q
Hát az biztos, de lehet hogy ö is ismeri a biztosítósokat ha szerencséd van.Az egy kicsit gyorsítana az ügyön.
az nem akkora penge mint az öreg vót
Dehogy nem csak most iszom azt a fasza ukrán sört amit nekem ajándékoztál Borzasztó finom
Szia Pipi megkérdezem az apost hogy neki nem a Farkas kurta -e el az ügyét.
jól van na nállatok nem április 1 van,?
A harmadik képen ott van a rugó acél az asztalon amiből készítettem meg a többi hozzávaló is.
Nem villám?
A kollegája veszi át aki 23 éve eggyütt dolgozott vele, biztosítás jogban, vmi farkas
Hát sajnos rugó acélból készítettem ugyhogy jó lett
Jimyhez 1 komoly kérdés mert ugye ő othol van a fa iparban nos,Jimy,téleg kétfajta szú létezik?
hogy jobban lássál tüle
szép azzal csak az a baj,hogy az eredeti lemez acél és rugalmas amit faragtál meg cróm lemez ha jól látom és az nem rugalmas
mondjuk az frankóbb is ,de miért marja meg az üveget?
most jöttem meg Moszkvábuuuuu
csumi cipelik már minden felé az elixirt van is keresletje mondjuk nekem nem izlik a házit jobban szeretem
Én nem lustálkodtam buzeráltam egy rugót a motoromba,ehun-e
És mit mondott a Vihar,lesz valaki aki átveszi az ügyedet?Bakker pont a legfaszább ,Jó kapcsolatokkal rendelkező ügyvéd nyiffant ki ,legalább az életjáradékodat elintézhette volna ,hát nagyon sajnálom de legalább nekem még mindig utalják az életjáradékot
azzal a rohadt hosszú ladával ment a Bogyó Moszkvába akkor az ukrán barátai sem mentik meg
Sziasztok emberek,ja és Pipi is ö már félig cyborg.
Moszkvába.
hol ez a piszok bogyó
Ma láttam az 5-ön,meg később Pesten Panyolai pálinkás Ford Rangert