Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El!
Köszönöm!
Ezek túl szépek, nem tudok választani!
itt azért vannak jo dolgok jiminek
minnyá indulok, de dolgom volt és hétköznap 6-6-ig nem tudom intézni
eddig kétszer indítottam be a járművet ebben az évben, most ennyire futotta, nekem hobbi ,éhezni nem fogok a motorozásért pedig egy jó fogyókúra rám férne, van 30 kiló feleslegem. a csontjaimnak kellene zörögnie, fel vagyok fúvódva mint egy léggömb, és ha elkezdenék edzeni akkor még rosszabb lenne.
hol vagy?
nem mentél a nagy faluba?
nem szégyen hogy szoba motoros vok, de csak a lé hiányzik a motorozáshoz, motorka van.
na
csak nem szeki 9-esére botoltok?

én kamionnal nem mentem ennyit
pedig ez(volt) a munkám
idézem a nejemet,
rácuppantunk 1 fára,
komplett orrplasztikát kellet végrehajtani rajta
Mint minden rendes Kawasakié!

Jó napot az Úrnak!
Elkelt a jármű?!
Nincs sok zseton, de azért benzinre fussa. Csinálok képet az óraállásról a szobamotorosoknak.
Vagy 2 tankot még kijártam az XT-vel is.
Fúj ez ZŰŰŰŰŰD!
közötted és a cimborám között mély anyagi szakadék tátong, és ahogy 0 lett a beton háta már verte neki, a motor kiállítást és egy miskolci gój motoros találkán is túl még neki sem sikerált 3000-nél többet mennie, 7000 , szerintem tedd vissza az akkumulátor sarut, hátha elnézted az állást.
ez legyen a te biriglid
Nyugalom, már kinéztem egy kawát, jahama hátsó része van, szuzuki eleje, dukati ülései, aprilia kormány, és honda feliratai.
Ő, izé, amikor meglátta a gépet a tisztelt vevő, csak annyit mondott akkor ez kell, én mondtam, hogy nem is biztos, hogy eladó. Így hát felfelé alkudott.
Jó reggelt!

Azt a tempót a kerékpárommal is tudom tartani.
A kérdés csak, hogy tucc a követni?
szép napot kiskawások, ma meg holnap lessz valami motorkiállitás a millenárisban. ha nincs programotok, érdemes megnézni, nem gyenge épitett vasak lesznek, meg Hot-rod-ok is, nekem már volt szerencsém látni, holnap én is megnézem, ma sajna nem megy mert dolgozom.
Tavasszal 22,000-kilóméterrel hirdettem meg a motort, lassan 29 van benne hiba nélkül.
ébresztö süt a nap!
Jo reggelt trogerek!
Tudtam hogy édes szájú vagy de ennyire?