Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem szerintem se az volt csak a motor volt ugyanolyan
1.jó reggelt.
Bozsó barátunk kakucson felejtette egyszer bent a sztendert, amit egy tigrisbukfences kigurulással abszolvált, de tudtommal nem törött semmi.
Hát van egy tróger gyerek Bozsó néven aki jóbarátom de nem emlékszem ilyen esetre ő nem olyan aki elfelejtené kihajtani a sztendert.
ott leszek
cakka
a pucád hagyd otthol mert az öcskös ki kasztrál, sztem térden csengess be, hogy le tudj hajolni.........
feliratom a neved az egyik ...........................
üdv Szeki jövő7en szedem szét a K8-at és elviszem a lomjait...............holnap dél után ott vagyok a tankerral
ha nem tudsz kijutni az m3-ra akkor a kiállítás után találkoztok mikor ők kijönnek a kiállításról.
pucéron himbilimbi csattogtatással a combomon
schzxr-nek, a tárcsá-k, mert küldök 2db-ot is egy hella józsef nevű srác viszi fel holnap budapestre a motorkiállításra, az m3-on mennek fel, úgy 8-9 óra magasságában indulnak debrecenből, tempójuk halálos, de kiszámíthatatlan úgy hogy ha biztosra akarsz menni akkor reggel 8 előtt hívod és megbeszélitek mely m3 bevezető benzinkúton találkoztok, de ajánlom hogy előbb légy ott mint ők mert a tavasz első szösszenetére lehet hogy 200-as átlagot fognak teljesíteni és ne várjanak rád ha lehet.
hella józsef telefonszáma:06209177893, ezüst zx636-osa van, de a vele együtt vonuló csapatban lesz 1.1 gpz dfi is.
a két tárcsa közül kiválasztod a neked valót és kifizeted a srácnak. a másikat visszaadod az lesz majd az enyimén.

na pupákok jóccaka, hónap méló.
Az asztal tetején?
Alá kell tenni 1tálat és vissza tölteni.
ooooooooo de jó ez a zeneeeeeeeee
de végig táncoltam
inkább pihenek..........vagy pihentetnek
Ne is mond
Tegnap a lopott audimba telocsere,ma meg a vasat butykoltem megint
+kiderult hogy folyik az oil a telombol
De a Duna is közel van a halak is kiabálnak gyere fazi gyere. ,na meg a sok szerelés után 1kis nyugi.
Nem vagyok anyira fanatik mint Pipo!
Folleg nem lavorban
A 3dik nagy szerelem,halak.
látom sokat dolgozol.
Ezt neked feltestverem
http://youtu.be/XhERTsxvC_4
JOOOCIIII!
jó választás.