Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, na,
Én épp az elébb értem haza az M2-ről.
Éppen a zenét válogattam, mikor elkerült egy hajajbusa.
Osztán kíváncsi lettem volna az orcájára, mikor 280-nál kiraktam a biluxot, hogy most már elmennék.
Hali!
Esőben is lehet motorozni.
pipi vazze most jobb kézzel is tudod magad fényképezni
Hát tengeren tengerivel kell etetni
Az első éccakai pecám nekem is meg volt szombat-vasárnap
Azért védekezni kellet a hideg ellen.(preventív)
és már van olyan vad barom aki etet szemes tengerivel és etetőkosárral csalogatja a halakat.
egy döglött halat már le is kaptam, kb ilyen döglött a víz is.
a video elején bemutatott cickó jelenetektől mi elályultunk de innen látszik hogy a motorozáshoz két csecs igen kevés de jól borongat viszont szerintem tul boritott és már nem birta visszatolni enyi
hát pipi ha nem lesz motorkázás akkor lesz pecka, szép ez az esti naplemente.
megvettem mindent odakint nem rég jöttem haza ma nem megyek mert holnap nem lehet menni tankolni az ünnep miatt és holnap délelőtt szétszedem a kányócat és délután elviszem minden lommal 1ütt tudod este az asszony már nem pilóta hanem kamikáze emelő szemet ne feledd 8-as menet
Megyek én is ahová mentek
csak én egy kettő feles túrbódízellel
Vashiányom nincs mert teli van vele a kezem
Én is most mentem volna ki egy körre felöltöztem szépen elkészültem motor már az ajtó előtt nyitom az ajtót és pont akkor kezd esni
innen úgy tűnik mintha elpörgette volna a kereket gázzal
nem sokalt szerintem íven kijött volna szépen
jössz ma tököm bojtja?
most meg süt ezerrel a napocska
dezsvér bácsi
most már szakad az eső.
noh ,pápá ,ebéd! Jó étv mkinek!
szeki ..nem lesz nyugi!
építi a cimbora a gixert.
nekem még pihenőn van minden vas, ápril 2-től dzsííí! ha nem lesz hóóóóóóóó a tátricskuban akkor irány oda. vfr-el
helló! itt is csepereg!még jó hogy tegnap ki motoroltuk magunkat!
na meg tegnap éccaka heggeltünk is.
szia szeki!
üdv az egybegyülteknek.
Zozo,kösz rendbe vagyok ,most már csak a srácoknak kell várni a vasakat forgalomba kell helyezni. Utána megyünk valamerre remélem