Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv féktárcsa mi pénz?
tamás, te konkrétan dolgozol?
üdv! tamás ide te nem linkeltél 12r-t, a vaterán van egy fekete 929-ért, na ez a bordó fényévekkel olcsóbb volt ennyiért még 2000 zx9 is ritkán adnak óccóbban, 700 körül volt a vételára. én ráültem és nem kipróbáltam, nekem pont ideális nem kell kuporognom rajta, és nem ütök le semmit egy óvatlan pillanatban. nekem pont jó, tavaly a mezőberényi záró fighter napon láttam a böszörményi 12r-t zőőődben, hát abban a színben otromba nagy volt, ebben a bordóban csini fekete aranyban a tuti nekem. na most a használhatósága igen megkérdőjelezhető mert a magyar lyik-lyuk utakra felesleges, és nem lehet mindíg térden fordulni vele habár ez nem is mindenkinél feltétel. egy momentuma igen fontos mégpedig a fogyasztása,itt debrecenben egy van aki nyilatkozott róla, mégpedig ugy hogy 8 literrel nyitott akkor mikor megvette, most hogy állítottak rajta 7.5 a minimum, na az én 9-em ha az aglomerációban betartom a szabályokat ésnyílt országúton tolom neki ~230-ig akkor eszik 7.2 őt, a 12 akkor már 10 felett járna és ezt én nem tudom már megfizetni, ha pedig még a kandi kamerásokkal is versenyezned kell akkor ~ 13-14L a benzin mennyiség. ezért nem kell a 12-ő amúgy nekem be jön még az első szériás is motorozni, versenyezni meg pályázni nem való csak motorozni.

nem akarok át pártolni a 12 fórumba csak tettem fel pár képet hogy színesítsem az amúgy alacsony nézettségű fórum oldalt. nekem most napi 12 óra meló után nincs idő fel írogatni és most épp az idő hiány miatt áll a projekt is, tudod kell a pénz enni is és élni, ha marad feleslegbe lovetta akkor lesz motorozás is, amit kétlek de majd látjuk.
kerestem régi gyertyát szép szikra középen jol is indult de be kell löni a karbit
Nézd meg hol adja a szikrát a gyertya! Én gáz forrasztóval szoktam kiégetni a gyertyát! Addíg melegítem míg a menet része nem kezd el izzani! Ekkor tutira kiég már belőle minden retek! Igy 99,9 %-ban jó szokott lenni!
veszek bele ujat aztán kiderül
Nekem jok lettek!
Az okosok azt mondjak ,ha kiegeted oket faszan akkor talan jo lesz!
(gasztuszhelyen)
Kapaszkodtam a nyanvadt eletemert
ami fent volt karbi abban valami okosság van felraktam egy másikat amiben mindent gyárira cseréltem de evvel nem indul bekéne állitani de fasz tudja mé nem indul lehet kinyirtam a gyertyákat
mar csak a 20 fokot varom hogy ,belehesen loni!
Igaz tegnap megcibaltam a szarvat ,majdnem le esttem rola ugy megindult
Uberfasza..
Bar tegnapelott csattantt 1-2 ot de tegnap mar faszan indult!
tegnap visszaraktam az uj gyertyakat amit elaztattam bengaval.
Seki,Basi ,tanacsara kiegettem .
Ubervasza lett!
Pocc rofre indul
Meg mindig ugyan az a baja amit mondtal?
lehet tegnap felakartam menni citadella de a motorom nem akart
Akkor azert nem jo bacod!
nem középen van
A kormany a ball oldalon van?
Azt nezd mar meg!
egy két dolog más az én automban
Megjott a fel milla!
Koszi szepen!
Itt a vas egyben!
Amit loptam ,sedu szerint
rina elküldte de miért a háloszoba titkokat amugy tetszett
Oda ertek a kepek zx?