Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Szép a sas,de miért van átfestve?
Itt a szervíz manuál.
Jááááj de szííííp
Hogy tudtad megcsípni ezt a szép motort?És mennyiéééé
Üdv a Csapatban!
Habár van itt egy-két béemvés is, a Java kilences tulaj.
Itt keresgélj.
Üdv. 2011től én is a 9esek csapatát erősítem egy gyönyörű zöld 01-es szörnyeteggel, a kérdésem az lenne hogy van-e vkinek E1-E2 höz szervízkönyve azt nagyon megköszönném.(zx-9r.net-en találtam de kell hozzá 75 post meg admin engedély ott nem akarok szarakodni)
Heló!

Segítséget szeretnék kérni.Szeretnék venni egy zx9r t.Ha minden jól megy hétvégén meg is nézem.Segítséget pedig abban kérnék ,hogy mire figyeljek oda ennél a típusnál,milyen hangokra vagy szemmel látható dolgokra.1995-ös évjáratú gép.
A válaszokat előre is köszönöm.
motor kiállitás? motorral feléd? ki hoz haza
gurulgat de cserélek olajat szüröt
Rissz rossz hatso ules valakinek? 96-osra.
Vasad jo mar?
Nem jarsz erre?
siman!
fazi holnap járatod a dinokat?
szeki merre jöttök?szombaton
napot
Jo reggelt trogerek!
Értem. Hát akkor a közeljövőben felrakom a d211 gp-t, előre kell még valami normális gummát találnom, mert csak Brid. BT016F-em van.
3 hárem.
1.Jó reggelt.
ennyi különbség van a 190-en és a 200 között. itt a bolhapiacon csak túltárolt gumikat árultak vagy 2000db-ot el is kopott hamar, ma már kevesebbet randalíroznak a sp.motorosok több és óccóbb gumik vannak a piacon. én vettem normál gumit a verdára de nem teszem fel mert felzabálná és elsikálná a dög a túra gumát.
Szia!

Utcára lenne csak nekem. Most vágott slick van fenn, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, 190/645ös széléig ledöntve 1-2 mm híján.
Ezt a d211gp-t az itteni bolhapiacon vettem, közepén kb 4,5 mm szélein kb 3-3,5 miliméter, szerintem még bőven használható állapot. Lehet több van rajt, anno mértem meg tél előtt vettem. Ilyen gumit ha kifogok frankó, ez pl 3500 forintomba fájt, 2010es gyártás...

Nincs pálya a közelemben, ezért nem pályázok. Párszor osztrákba járunk ki, meg itt környéken ökörködök, van egy pár ,,halálszakasz".

180as gumi nekem nem jön be, alig döntve elfogy a majré, én félnék lábtartóig dönteni ekkora gumival. Bár nem vagyok egy Rossi, szal ez nem fenyeget
üdv! edem a te felnid 5.5 col, és 190 az ideális rá, én most próbálok ki zx10r felnin 190/200-as d211 gp-t. ha pályázni akarod használni akkor 180-as az ideális. most van 190-esem és látom rajta hogy az és a 200-as is sok a versenypályára, oldalt sok hely van rajta ami nem volt kihasználva, van benne tartalék bőven, de utcára csak látványnak jó, többletet nem ad.
a d 211 most az egyik legjobb pályára alkalmas gumi. utcán max 5000 km az élettartama.
De csak azért szép mert nem rád hasonlít hanem az asszonyra.
nincs
Jó estét.