Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem vok pipa,de mindenkinek a legjobb árat szeretem mondani, valaki itt vett egy hátsó ülést régebben 10 000 ft asszem és rossz/hajlott volt.
az a csákó is fütyölt tapsolt akinek zsír láncszettet küldtem jó áron, egy komplett tátra-lomnici túra benzinköltsége maradt a pénztárcájába. az jó?
cakát mesti cak egy pici ojándék néked
sajna besokalltam, és át aludtam a délutánt, robesznek is megnézem amit kért. ram air felfogó gumianya az idomba. 5 vagy 6 menet.
üdv! van egy új 2700 ft-ért, és van egy használt 1500 ft. csavar nincs hozzá, de ha már olyan csavar volt benne amit levágtál akkor mindegy mert a spiátert haza vágta és bármit is teszel bele el fogod hagyni.
egy segítség a benzincsaphoz titánok! csak olyan csavart tégy a benzincsap tekerőjének felfogatásába amit nem vágtál ,reszeltél ,csiszoltál le. ha bármi kis éle van a vágott csavarnak az haza vágja a spiáter anyagú csapház menetét ami biztos nem befele fog tekeredni hanem ki, és vehetsz bármennyi benzincsap tekerőt.........

érdemes átvágni a menetét és nagyobb csavart tenni bele.
a posta költség kb 500-700 ft, de hátha másnak is van, kérdezz rá.
mindenki bünti?
Szeva drusza ha minden igaz akkor IGEN de csak május vége felé mert van egy 400 négyzet méteres tető addigra csak végzek vele
Na lesz?pálya motor.
estét Tamások holnap köröm ellenörzés
nemsokára kész a motorom... :-) holnap fetik... minden kis kütyü-mütyürt össze szedek hozzá... Tudjátok milyen fasza szerezni a például a hátsó idomban lévő kis gumi karikának a belsejébe a távtartó 6-os ici csövet....
ja, ezt jó értelemben írtam, nem baszogatásnak... csak, hogy érthető legyen..
Helló drusza
Nekem meg lassan könyörögnöm kell, hogy szólj már vissza, vagy írj vissza, van e, amit keresek... pedig egy forintot nem alkudtam soha... Amennyi mondtál, annyi... A lényeg, hogy van...
Csá
Bódog névnapot Tamáskák
Hali Szekis!Csak kérdeztem.Ne légy pipa.
Éljen soká minden Tamás, főleg én
Jo reggelt trogerek!
Koszonom
Jó reggelt
Tamásoknak meg szép napot!
Basi biztos tud szerezni!
Jó reggelt! '98-'99-es zx9r-hez keresek benzincsap tekerőt, ha lenne esetleg, és mennyi az ára?
1.Jó reggelt,a Tamásoknak pálinkás névnapot.