Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom.

Magyarul szedjem szet es pucoljam ki minel elobb ha jol ertem.
féktárcsa az van
nah..ez se ér egy deci benyát se jó éjt
sch ..bolond vagy? ..motoros lesz!
szeki uram enyimre valo hátso féktárcsa nincs a kis polcán ?
hali mindenkinek!

neked az alsó fékmunkahengerekben a fékbetét anyaga/porja, az általános kosz, sár, rakódott fel a munkahenger dugattyúira ami nem engedi őket vissza alaphelyzetbe, így mindig hozzáér a betét a tárcsához ettől a vonatfékcsikorgásra emlékeztető hang, ha extrém a helyzet még a fékbetét anyaga is felmelegedhet, fel izzódhat a betét hordozó anyaga és még a fékhatás is gyengülhet.
estét miért most lesz az erotika kállitás
jó estét a kanyarördögeinek..

JÖN VALAKI A KIÁLLÍTÁSRA.Márc.12én ?!
Hetente járatom,én is remélem hogy nem nagy a baj.
ijet nekem is szokot csinálni szívatóval és csak hidegben mikor rég volt be röfentve szerintem nem probléma
A szívató kb fél állásban ezért a 2500fordulat.
Tavaly lett be állítva.
Én is bízok benne hogy kapok használható választ.
Esetleg 1kicsit közelebbit.
Csá.
Sziasztok,

Nehany napja hallom nyikorogni az elso feket. Eloszor a parkolohazban tunt fel, mivel ott visszavertek a falak a hangot. Most mar hallom az utcan is, de ha kicsit behuzom akkor abbahagyja - bar nem tunik veszesnek.
Mi lehet ez? Nem huzza vissza a fekpofakat?

Aggodnom kellene?

Koszi a valaszt.


Udv:
Miklos
hali ha szivatóval csinálta akkor semmi gáz ha anélkül akkor már igen nekem fél órás tiltás után se szokott izzani a torok csak a perforált cső
Nem vagyok állatorvos, de én a szelephézaggal kezdeném. Gyanús, hogy nem zár a kip. szelep azokon a hengereken. Jellemzően a szívóknál szokott elfogyni a hézag, de így látatlanban nem az üa.keveréktől izzik a leömlő.
Sziasztok,

egy baratom kert meg hogy nezzek '98 (es utani) 9R-re vazvedot (gondolom carbont) - tudtok ti ilyenrol, lehet valahol kapni?

koszi
N.
1.Jó reggelt.
Hadd alkudozzam!A 7000ft-be csúsztasd bele a postás restanciáját!Lécci-lécci-lécci!
üdv! az ülés nem sérült, viszont a huzat a képen látható helyen hibás, 7 000 ft az ára, a hibátlan 10 000 ft, mivel nem hibátlan ezért annyi az ára+ a postás restanciája,
Hali Szekis!Mennyit szeretnél érte kapni? A felének az egy harmadából? Viccet félretéve mennyi az annyi? Mert a matek a legfontosabb!