Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lábkonzolt.
mit festettél?
Hello! Csak az én véleményem..: akkor tapasztaltam ilyet targoncánál, amikor szegény a keverék... szerintem ez a két henger lényegesen kevesebb benyát kap, mint a másik 2... Olyat láttam még, amikor háromhengerrel indult be egy yamaha és kínozták, talán beindul a 4., de nem indult, hanem a 3 hengernél izzot a kipuff... Viszont ez ellentmondás, mert ekkor ezek többet kaptak, mint normál üzemben. Biztos keverék probléma, de majd vki megmondja, hogy sok vagy kevés...
mindenki bady cast!
már? hol még az éccaka! tegnap éjfélkor még festettem és még most is űlést bányászok , packolok.
hali! esetleg 12500 f-on esetleg. ott valami nem faxa.
joccaka
nekem egy dobozban ez fexik tétlenül.
hali.ez érdekes.nekem egyszerre izzik mind a négy de akkor már párszor bekapcsol a ventillátor.
1komoly kérdés a T szerelőkhöz,tegnapi járatásnál vettem észre, 2500as fordulaton 2egység víz hő foknál az 1-4kipufogó a hengertől kb 10cmig vörösen izzik 2-3 nem.Valaki tapasztal ilyet ez jó v nem.
üdv mindenkinek!
Csá.
Szép estét! Valaki tud közelebbit erről a vasról esetleg? ZX9R
havas,szép napot!
Adjon az Isten Jó Emberek!Hátsó ülést keresek 2001-s 9-hez.Valakinek nincs elfekvőben véletlenül?
Szeki ha így gondolod cseréljünk. Neked is van egy kík, nekem is. Ez 99-es.
A 02-esnek a fékje szerintem gyengébb, ha ugyanaz, mint ami a Z-n van.
A karbija talán jobb az utolsó szériának.
Szeki nem felejtettem el. Ha megállítanak közúton egy kompresszoros motorral rátérdelhetsz a csizmájukra és bőszen bólogathatsz, hogy ne vegyék le a rendszámodat. Megvolt hozzá minden, de eladtam, most elég a 180 paci.
Kijön az 8-ból is
1.Jó reggelt.
úgy ám
méretileg jó lenne a 12-es, de a sarokig nem jutnék el annyit kell bele tankolni.ű
a 00'-ás 9-est tudnám felhúzni 02'-es alkatrészekkel, de szerintem felesleges. és épp az a gáz hogy a 98-99-es a legjobb széria szerintem.
pá jó éjt!
Üdv! Na és 9-es,vagy 12-es lesz?