Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kicsit elmegyek pénzt keresni/nem dolgozni/ aztán jövök vissza sziasztok
Ja a felfele csalást a mai napig betartják a gyárak főként autoknál különben állandóan beperelnék öket a tulfogyasztás miatt igy meg megnyugszol hogy mijen frankon fogyaszt a verdád igaz hogy 92kmren nem pedig 100zon,egyébként engem sem érdekelnek az adatok azok csak száraztények inkább a hegyeket szeretem kanyarvadász vagyok Néha azért szoktam gipszben fetrengeni 1-1.5 évet de azért mindig visszaülök ,egyépként az nem is motoros aki még nem perecel egy igazit /igaz pipi,jimy/
mostanában a géesikszer fórumon élik egymást
Én ótópályán mindig lepadlóztam. Így indítottam, ha rájakerültem Egy 5-6 km-ert forgattam stiften.
majd beálltam kb. 220-ra , ha csak nem jött valami versenyautó. mert akkor mindíg folyt a küzdelem az 1-ső helyért
Nos 95-ös benzinnel óra szerint 280 km/h
mol echó 285 km/h
shell vé páver 290+egy pici
és ez így van valójában
Hogy mennyit csalnak ezek az órák Nem tudom. igazából elsőkerékről hajt. Én mindig gyári méretű kerékkel mentem, de még a gumi kopottságától is függ a csalás mértéke
Általában ezek felfelé csalnak, hogy büszke legyen a pilóta
szerintem az a 292 ami a legjobb minőségű benzinnek kijött belőlle, nincs kizárva, hogy csak 270-280 között-volt
Egyébként meg kit érdekel
Egyébként nem látom hogy Sedu haverod balhézna /legalább is írásban még nem jelezte felháborodását az ösi, szakmai megbeszélésünkről/vagy magában szokta ezt intézni?Te tudod Fazi a te haverod
Egész rendesen elbeszélgetek magamban már jelezte az asszony is
Na midjárt beüzemelem én is a zöldet aztán gyiiiiii
A motorokra vissza térve meg nem hiszem el hogy valaki nem tudná mennyit megy a motorja legalábbis óra szerint menetközben a sztrádán nem tudja megnézni mennyit mútat csutkán ?Most kezdő,vagy fosik rajta,vagy nem árulja el hogy szekihez kéne mennie beállításra.
Mivan Bogyó nagyon eltüntél /biztos fát vág ,vagy elment az erdöbe zsuzskának virágot szedni névnapjára/
modjuk a pipi motorjánál az is játszott hogy milyen autó huzta a trélrt mert ha egy 6000cccm amerikai dög lehet hogy ment 300km/h val is
A 2001 utáni meg az eggyezmény miatt nem megy többet 299km/h-nál.1996 nál meg attól függ hogy Sárkányfű árús ül rajta vagy nagyotmondó pipi, vagy esetleg 1 fazon.Igazam van vagy igazam van?
Kösz pipi rendes vagy,a te motorod mennyivel volt képes menni?
Szerintem ez a fénykép is bizonyítja, hogy már csak a hullám hintáztatja az a dögöt
De legyen félig neked is igazad Ha akarod elhiszem a 40 kg-ót...
Sajna az én motorom csak 50 lovas de azok fasza muraköziek még engem is elbir,az asszonyé 100 az övé 2személlyel 235 óra szerintöbbet nem tudtam kihozni belöle
Hát hogy mennyit megy egy motor sokmindentől függ de legföképpen hogy mennyit csal az órája
miért nem az van neked csak zöldbe?
Meg o ,hogy szolt!
Ezekutan nem megyek tobbet vele a vegen meg azt hinnek 1000-res gixerem van
Irta a szutyuki forumon,hogy a 96-os 9.es nem megy 260 nal tobbet.
Ell is keseredtem egybol
Beszelunk motorokrolmert ,sedu bebalhezik
En sem
Ja bocs nemtudtam hogy író vagy /Dante/
Azt hitem Wagenfürer
komandante
Jó kis munkád van f rum fentartó lettél?vagy mi
A pipi rendbe van hogy dolgozik öt hajtja az asszony még félkézzel is elkergeti dolgozni, vagy annyira ügyes hogy félkézzel is elvégzi azt amit a másik kettővel
8 ota melozom, delig