Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként mi ez a dolgozni megyek nem szoktál te ilyesmit elvégre mi vagyunk a trogerek
Köszi a meghívást de sajnos ma nem jó pedig frankó lenne jövök neked eggyel
40 és ha aképet megnézed mégeléggé mozgott ha a farkánál fogva nagy nehezen sikerült belóbálni
Pipi neked mindegy ugyis mindig a zavarosban horgászol
30 kilós busa megdögölve a nádba
Jó büdös lehetett már én biztosan nem szorongattam volna magamhoz
Nem neztek le?
sajnos nem
Ez a tőserdei és a tiszaalpári holtágak.
A tavlyi áradástól színig van hallal mind a két holtág.
Tavaly tél beálta előtt, nem volt mennyiségi és méretkorlátozás pontyra Állítólag a jég alatt odalettek volna. 80% egynyaras tenyeres pontyok vannak benne. De annyi ám, hogy nem lehet tőllük, keszeget, kárászt fogni Tavaly összel hordószám hordták el belőlle a tenyeres pontyokat. Én akit megkérdeztem "állítólag" mind halastóba vitte.
Remélem legalább a fele igazat mondott
A mi 2 hektáros egyesületi kocséri vizünkbe is került belőlle legaláb fél tonnányi
Remélem idénre letiltják ezt a korlátlan halelvitelt, akkor 2 év múlva ezek a vizek maga lesznek a halparadicsomok

Voltam lenn idén, még az egyik holtágon jég volt a másik meg úgy fent volt, hogy a híd víz alatt volt. Csónakból már lehetett volna nyomni, de még elég zavaros a víz, most, hogy mozog...
Amugy ez a hal eddig a No.1 ,
a kézigránát állító lag csodákra képes
uj

Az az u vasad Pipo?
Ha nagyitóval nézed a pipi képét a bal felső sarokban a nagycsarnok neve meg a blok száma még egy kicsit belog
2 napa voltam a dunan 1 haverral.kilos deverekbol fogtunk 1 zsakkal 1 delutan alatt
Ja jobblett volna elszívni
Rabsicok!
2 max 3db-ot lehet elhozni a nemeshalol
es itt tuti ketten voltatok
Tuti szortal fuvet a vizbe!
Atol szedult meg
Pipi ez nem rablózás hanem rablás oda sem mennék csak paptetüt hagytál a vizben
Pipi szép hely hol van a kertvégében?
Nesze vazze
nem egésszen ime egy példa
Nincs is hal a kepen