Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó estét hölgyem,urak

karmi ezt a fajta bőrszerkót bevetheted valamelyik talin!


dicséretes hogy te még kitartasz ilyen zsiványok mellett,nem ugy mint szegény night...

pipi nem gyüssz át?már alapoztam egy kis borrral,de lelépett az ivócimborám!segiccséggggg!
ha nem lenne ilyen messze Rákóczifalva,akkor Csimbi segitene biztos...
Te bogyo ez kihiváa
de minimum energiizzeer legyen ám
szeva Coyot hogy ityeg a fityegő
uuuuuuuugy el kapnálak hogy reszketős lenne a lábam
épp most olvastam de ha én lennék utas melyik kannába izé tankba kapaszkodnék
ja............csak 1X,2X nem
Sch..nah.... kapjad be ..ne súgj már Bogyónak elkap oszt majd nista mocira ülés ..cserébe elpicsázz engem
Cső bogyóóóóóó!
Nah tessék,Bogyókám Coyci itt hiányoltad itt van neked! szia sch ..E-mailt olvas
nem a kis méregfogas viperádra gondol
'estét
nna mi a fasz van hitetlen kutyák?
megint megy a seggnyalás mi?
inkább motoroznátok!
Bogyókám ..nem ..de nem célozgatok,mert verést kapok tőled
Neked mindíg is mázlid volt a yardokkal ezentúl ha gond van meg csörgetlek és te beszélsz a szervel
akko pedig kisgyerekre gondolsz az sem nincsen nekükn
szeva Zsákos ma uniós magyar-német igazoltatáshoz volt szerencsém KPM-el 1be kötve ugy tünik csak jól ütöttem át a számot mert mindent hibátlannak találtak és meg kérdezték hogy bele egyezzünk e a gépjármü és a szakértők munka közbeni fotozásába?-mondom;JÁÁÁÁ
Bogyókám ..nem éppen de aranyos vagy ..mert az inkább óriás ..oké minden veled
szijjjjjjjjjjjja drágaságom a béjemwére gondolsz?
Meg jött az ukrán nepper szeva
nem talált me el húzóttam
Sziaa Bogyókám ..egy falat kenyerem hogy vagy Zsu elbír még veled és a kicsikével
hát én azt a homosexuális Colyotot hiányolom................már mint csak a beszólásait biztos el van foglalva
Tisztelt Pipifax ÚR ahogy olvastam sorait eldöntöttem már csak a barátságunk megtartása miatt hogy kárpótlom önt a kiesett áram miatt ezért a legközelebbi találkozásunkra előkészítek két darab az az 2 db ceruza elemet hogy az áram kiesés ne érje negatívan az ön anyagi dolgait .Üdv ZOZO
akkó ezt kapd ki bogyó: